Liczba wyświetleń: 800
Pracowników największych hollywoodzkich studiów filmowych złapano na pobieraniu pirackich treści. Okazało się, że pracownicy wytwórni filmowych, pomimo tego że walczą z piractwem w internecie, sami nie są przeciwni „kradzieżom” nielegalnych kopii filmów, seriali i gier – podsumowuje TorrentFreak.
Eksperci prowadzili badania z pomocą programu ScanEye, który może bezbłędnie określić, jakie pliki zostały pobrane na komputer z dowolnym adresem IP. Na piractwie złapano wytwórnie Paramount Pictures, Warner Bros. Entertainment, Sony Pictures, Walt Disney i 20th Century Fox.
Wszystkie te studia wchodzą w MPAA – Motion Picture Association of America, znaną ze swej nieugiętej walki z nielegalnym rozpowszechnianiem filmów w internecie.
Źródło: Głos Rosji
TAGI: mpaa, Piractwo, Prawa autorskie
Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU
Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!
Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.
Cóż tu więcej dodać, walą nas w d…ę o jakichś ustawach, a sami robią co chcą. Walić ich ! Tyle, że nam „rząd nasz kochany” nie pozwoli :/