Straszyli pandemią na zlecenie rządu

Opublikowano: 16.02.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1513

„W ludzkich umysłach należy tworzyć takie obrazy: „Wielu ciężko chorych ludzi trafia do szpitala, bo zarazili się od swoich krewnych, ale są oni odsyłani i umierają w straszliwych męczarniach w domu, z trudem łapiąc oddech”” – pisze „Welt am Sonntag”. Dziennik „Welt am Sonntag” informuje o tajnej korespondencji rządu Niemiec z badaczami z Instytutu Roberta Kocha, który raportuje o stanie pandemii koronawirusa. Niemieckie władze wpływały na naukowców, by ci alarmującymi raportami pomogli uzasadnić przedłużenie lockdownu. Według gazety, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych wręcz „wynajęło” naukowców do stworzenia alarmistycznego raportu, który pomoże uzasadnić przedłużenie lockdownu po Wielkanocy 2020. Z korespondencji pomiędzy ministerstwem, a Instytutem Roberta Kocha wynika, że resort chciał, aby naukowcy wręcz wystraszyli obywateli.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.