Straszne odkrycie w podziemnym tunelu Azteków

Opublikowano: 05.06.2018 | Kategorie: Historia, Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 7

Meksyk jest starożytnym miastem i pod jego ulicami na archeologów czeka wiele strasznych zagadek. Tym razem grupa naukowców odnalazła ukryty podziemny tunel do azteckiej świątyni Templo Mayor. Na dole znaleźli coś przerażającego.

Pod ziemią naukowcy natrafili na wieżę z czaszek o średnicy sześciu metrów. Ornament wykonano z różnych części ludzkiego ciała.

Najstraszniejsze jest to, że niektóre czaszki u podstaw wieży wyglądają na stosunkowo świeże.

Aztekowie zawsze praktykowali krwawe ofiary. Wielu ich bogów domagało się ofiar z ludzi. Nawet bóg Słońca, Huitzilopochtli, potrzebował krwi, aby mieć siły do walki z ciemnością.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Radek
Użytkownik
Radek

Koszmar. Szkoda, że nie ma fotografii tej wieży. Co znaczy stosunkowo świeże?

MrMruczek
Użytkownik
MrMruczek

@Wilkowy
A dla mnie jest to dość oczywiste zjawisko w obliczu niedoborów np. żywności, czy wody. Jestem też przekonany, że te praktyki pojawią się niebawem na świecie i będą powszechne we wszystkich krajach, gdzie niedobory staną się nie do zniesienia dla ich społeczeństw.

MrMruczek
Użytkownik
MrMruczek

Na taką skalę to bardzo prymitywny sposób regulacji własnej populacji. Współcześnie stosowane są bardziej wyrafinowane sposoby np. szczepienia młodych kobiet w Afryce Środkowej.