Straszna prawda o Ronaldzie Lauderze i reprywatyzacji

Opublikowano: 01.12.2012 | Kategorie: Prawo, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 527

„Niezależnie od postępu jaki się dokonał od czasu upadku komunizmu, istnieje nagła potrzeba pomocy ofiarom Holocaustu i ich spadkobiercom, których wierzytelności nie zostały zaspokojone”.

Są to słowa międzynarodowego terrorysty, który jednocześnie piastuje funkcję prezesa żydowskiej organizacji wyłudzającej mienie po „żydach”, tzw. World Jewish Restitution Organization. Wypowiedział je Ronald Lauder podczas konferencji w Pradze, zorganizowanej przez European Shoah Legacy Institute i rząd czeski, która odbyła się w tym tygodniu. Lauder, podobnie jak inni żydowscy „wykorzystywacze Holocaustu” stosuje retorykę wielkiej tragedii II wojny światowej do niecnego celu wyłudzenia miliardów dolarów od wcześniej celowo osłabionych państw, takich jak Polska. Celem ataku Laudera obok Polski jest także Rumunia i Łotwa, jednak to nasz kraj jest głównym punktem zainteresowania. Wartość mienia żydowskiego wynosi 17% z ogólnej sumy roszczeń 65-70 miliardów złotych.

Polska, jak podaje izraelski Y-net, nie wypracowała dotąd zasad zwrotu znacjonalizowanego i zrabowanego mienia, a byli właściciele muszą dociekać indywidualnie swych praw w sądzie. W marcu 2012 zaprzestano działań nad uprawomocnieniem tzw. kompensacji strat poczynionych przez nazistów i komunistów. Dotyczy to nie tylko mienia żydowskiego, ale także nie-żydowskiego. Polski Rząd argumentuje to tym, że wywindowało by to polski dług poza limit nałożony przez Unię Europejską. Dla Laudera te argumenty nie mają znaczenia. To co robi obecnie Lauder, wcześniej zostało odpowiednio zaplanowane i przygotowane. W 2009 roku w czeskim Terezinie 49 państw podpisało odpowiednią deklarację ponaglającą do zwrotu mienia żydom, zabranego przez nazistom podczas II wojny światowej. Ciekawe, że w ogóle nie używa się słowa „Niemcy”. Można więc wnioskować, że to właśnie Polska, Rumunia czy Łotwa były krajami spełniającymi kryteria nazizmu.

Żądania Laudera i organizacji żydowskich formalnie są bezpodstawne. Jak wiadomo Niemcy dawno zapłaciły już żydom za skonfiskowane mienie. Niemcy Zachodnie zapłaciły zgodnie z umową 3 miliardy marek w ciągu 14 lat od podpisania umowy w 1952 roku. Płatności dla zabitych ofiar zostały przelane Izraelowi, mimo, że ten kraj nie istniał przed i w czasie wojny. Te pieniądze posłużyły do rozbudowy syjonistycznego państwa. Oprócz spłaty, Niemcy, a także Szwajcaria i Węgry, powołały szereg funduszów pomocy osobom potrzebującym ocalałym z Holocaustu. Organizacja Laudera World Jewish Restitution Organization, została powołana pod koniec lat 1990., po to by wyegzekwować ubezpieczenia dla żydów zamordowanych podczas II wojny światowej. Żądania żydów na tym się nie zakończyły – ciągle są ponawiane próby wyegzekwowania odszkodowań za ofiary.

Sprawę odszkodowań dla żydów ze strony Polski podsumował na swój sposób min. Radosław Sikorski, gdy w marcu 2010 r. rząd amerykański wezwał Polskę do szybkiego zwrotu mienia żydowskiego. „Polska już raz zapłaciła Stanom Zjednoczonym za majątki jej obywateli żydowskiego pochodzenia” – powiedział wówczas Sikorski. Okazuje się, że w latach 1960. USA podpisały z Polską umowę, na mocy której USA zrzekły się do reprezentowania swoich obywateli w sprawach powojennych odszkodowań. Tłumaczenie Sikorskiego jest jednak niepełne, można powiedzieć, że pokrętne. Bowiem z drugiej strony obiecał egzekucję tzw. „ustawy reprywatyzacyjnej”, na mocy której Polska odda żydom ok. 20 miliardów zł. odszkodowań. Ustawa reprywatyzacyjna była jednak tak skonstruowana, że te „20 miliardów” szybko mogły się stać sumą dużo większą.

Kulisy afery reprywatyzacyjnej, bo tylko tak można nazwać tę próbę wyłudzenia kasy, ujawnił dr Zbigniew Kękuś w reportażu „Sprawa dla ABW – dr Zbigniew Kękuś demaskuje „reprywatyzację” Tuska”.

Można się łatwo domyśleć, dlaczego roszczenia wobec zwrotu mienia poprzez sądy nie odpowiadają organziacjom żydowskim. Takie roszczenia należy bowiem udowodnić, a poza tym musi być osoba, która udowodniła by, że majątek należał do jej rodziny. A to zazwyczaj jest bardzo trudne. Organizacje typu World Jewish Restitution Organization po prostu chcą kasy i niewiele to musi mieć wspólnego z ofiarami Holocaustu. Żydzi sami protestują przeciwko wykorzystywaniu tragedii II wojny światowej do wyłudzania pieniędzy w imieniu ofiar. I tak np. tylko 3% wypłat z agencji ubezpieczeniowych trafiło bezpośrednio do rąk rodzin ofiar. Cała reszta wylądowała w kasie organizacji „żydowskich”.

Nie można mieć wątpliwości, że Holocaust stał się dla tych pseudo-żydów rodzaju Ronalda Laudera, narzędziem do wyłudzania pieniędzy. Ale nie tylko, jak to powiedziała wprost b. minister edukacji Izraela, Shulamit Aloni, za pomocą Holocaustu zamyka się dyskusje nt. Izraela: „Gdy w Europie ktoś krytykuje Izrael, to wtedy używamy Holocaustu. Gdy w tym kraju (USA) ktoś krytykuje Izrael to staje się antysemitą”.

Widać więc, że żydzi maja już dość wykorzystywania ich imienia do realizacji ludobójczej polityki i wyłudzania pieniędzy. Niektóre organizacje podające się za „żydowskie” są de facto organizacjami terrorystycznymi, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Nie bez podstaw użyłem określenia „terrorysta” na Laudera, bowiem jest wiele poszlak wskazujących na to, że czynnie uczestniczył w przygotowaniu i realizacji zamachu na World Trade Center. Jest jednym z kluczowych elementów żydowskiej siatki terrorystycznej, która swoimi atakami i działaniami politycznymi dokonuje dzieła zniszczenia naszej cywilizacji.

Należy zauważyć, że Ronald Lauder jest fundatorem szkoły Mossadu w Herzliya. To on naciskał na prywatyzację kompleksu WTC. Doprowadził także do prywatyzacji bazy lotniczej Stewart Air Force Base, gdzie przecinały się trajektorie samolotów, które potem uderzyły w budynki WTC. Prywatyzację WTC przeprowadziła Komisja Prywatyzacji gubernatora stanu New York George’a Patakiego. Okazuje się, że jego żona Libby, pracowała dla Laudera od co najmniej 2002 roku, biorąc sowite wynagrodzenia. W samym 2004 roku, jako konsultant, zarobiła 100 000 dolarów. A sam Pataki w latach 1994–1998 zarobił 70 000 dolarów za przemówienia na zebraniach grup skojarzonych z Lauderem.

Może to nie mieć nic wspólnego z Ronaldem, ale powinniśmy wiedzieć, że jego ojciec, Estee Lauder, sowicie zasponsorował w Polsce rozwój telewizji TVN. Czy dlatego nie dowiadujemy się prawdy o wielu rzeczach?

Po ponad 11 latach od zamachu, nie brak dowodów na to, że 11 września 2001 roku terrorystami nie byli Arabowie ze scyzorykami, lecz pseudożydzi podszywający się pod ofiary Holocaustu. To Mossad we współpracy z czynnikami CIA dokonał wyburzenia wież WTC wraz z 3 tysiącami obecnych tam ludzi. Oświadczył to oficjalnie b. prezydent Francesco Cossiga w Corriere Della Sera 30 listopada 2007 roku.

Ci terroryści chcą teraz wyłudzić od Polski miliardy dolarów, najlepiej jednym „ustawowym” rzutem. Tworzą niby to oficjalne organizacje, pakty i porozumienia, które dokonują aktów terroryzmu nie tylko zbrojnego, ale także medialnego i prawnego. Nie można się dać im zastraszyć, należy wszędzie pisać i powielać prawdę o tym im są ci ludzie i jakie mają metody działania. Nikt nie powinien się dać zniewolić pojęciem „antysemityzmu” wymyślonym dla potrzeb działania tychże terrorystów, co przyznała sama b. minister edukacji Izraela. Należy doprowadzić do aresztowania tych ludzi i oddania pod międzynarodowy trybunał zbrodni wojennych, na wzór tego w Norymberdze.

Źródło: Monitor Polski

BIBLIOGRAFIA

1. Y-net: Jews urge east Europe to return seized assets
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4313323,00.html

2. Reparations Agreement between Israel and West Germany
http://en.wikipedia.org/wiki/Reparations_Agreement_between_Israel_and_West_Germany

3. Sprawa dla ABW – dr Zbigniew Kękuś demaskuje „reprywatyzację” Tuska” (wideo)
http://www.youtube.com/watch?v=hRLVHCNpsQo

4. Radosław Sikorski: Już raz zapłaciliśmy za żydowskie majątki!
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/radosaw-sikorski-juz-raz-zapacilismy-za-zydowskie-majatki_176334.html

5. Who should represent Holocaust survivors’ claims?: Jewish organizations must stop interfering
http://www.jweekly.com/article/full/65763/who-should-represent-holocaust-survivors-claims-jewish-organizations-must-s/

6. Former Israeli Minister admits the prostituting of the Holocaust to silence any dissent (wideo)

7. Who’s behind 9/11?
http://majorityrights.com/911.who

8. 9/11:Israel did it
http://wikispooks.com/wiki/9/11:Israel_did_it

9. Mossad – The Israeli Connection To 911
http://rense.com/general64/moss.htm

10. Mossad & CIA Committed 9-11: Italian President Francesco Cossiga
http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/archive.cgi?read=114778


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. adambiernacki 01.12.2012 10:43

    To ten bandyta i jemu podobni powinni zapłacić Polakom biliony za II WŚ bo to Polska została najbardziej dotknięta zawieruchą, którą moim zdaniem wywołać pomogli tacy jak on. Zbudowali bolszewizm i faszyzm, które są formą inwazji. Prawdziwi Żydzi, którzy chcą po prostu żyć uczciwie zdają sobie sprawę z tego, że działania takich jak on muszą doprowadzić do przyjścia nowego Hitlera. Antysemityzm wywoływali i wywołują tacy jak on. Nie wolno dać się sterroryzować tym syjonistycznym czy jakimś tam przestępcom.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.