Starożytne teksty i kolonizacja Ziemi

Opublikowano: 29.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 551

Ostatnie badania przeprowadzone przez profesora Geralda Crabtree, który kieruje laboratorium genetyki na Uniwersytecie Stanforda w Kalifornii, sugerują, że inteligencja człowieka osiągnęła szczyt już 4000 lat p.n.e. Dzisiaj powielamy to co już było dawno odkryte. Wedy jasno wskazują na wojenne zamieszanie, które ogarnęło całą planetę. Efektem jest zamknięcie człowieka w sferze 5 zmysłów. Ile wcześniej ich posiadał? Skąd pojawiają się opisy wędrówek po nieboskłonie ludzi zasiadających w latających i pływających maszynach? Czy w starożytnych pismach sanskryckich odnaleźć można opisy światów alternatywnych, do których mieliśmy wcześniej dostęp?

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.