Starożytne rasy z innych światów wielokrotnie kolonizowały Ziemię

Opublikowano: 19.11.2022 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 1915

Szef kanadyjskiego tajnego projektu Magnet, Wilbert Smith, pracował jako starszy inżynier radiowy w kanadyjskim Departamencie Transportu pod koniec lat 1940. i 1950. To dzięki niemu nawiązano wówczas łączność radiową między Kanadą a Stanami Zjednoczonymi. Niewielu ludzi wie, że pan Smith przekonał rząd Kanady do stworzenia programu obserwacji UFO, który zakończył się znalezieniem obiektów UFO, które, jak powiedział, były nieziemskie. Pytając Amerykanów o istnienie UFO otrzymał od nich odpowiedź, że rząd USA postawił ten temat na pierwszym planie i jest on jeszcze bardziej ściśle tajny niż bomba atomowa.

W 1950 roku kanadyjski program badań UFO (Project Magnet) został ustanowiony przez Transport Canada pod kierownictwem pana Smitha. Rząd oficjalnie finansował projekt przez cztery lata, po czym otrzymał nieformalne finansowanie. W 1952 roku założył obserwatorium w Shirley Bay, aby badać wyniki obserwacji UFO w ramach Projektu Magnet. Osobiście interesował się geomagnetyzmem, co pozwoliło mu stwierdzić, że UFO są pochodzenia pozaziemskiego, są napędzane siłami magnetycznymi i faktycznie są przedstawicielami wszechświatów równoległych.

„Wierzę, że ludzie z innych miejsc wybierają różne metody kontaktu z nami, a ich technologia i zrozumienie są znacznie lepsze niż nasze (…). Jedną z najważniejszych rzeczy, z których musiałem zdać sobie sprawę, jest to, że nie jesteśmy sami. Rasa ludzka w ludzkiej postaci obejmuje cały wszechświat i jest niewiarygodnie stara. Ponadto jej pojawienie się w formie fizycznej jest tylko jednym z wielu jej przejawów (…) na ścieżce postępu. Ta planeta była wielokrotnie kolonizowana przez ludzi z innych miejsc, a nasza obecna rasa ludzka jest rodzeństwem tych ludzi. Czy można się dziwić, że się nami interesują” – powiedział Wilbert Smith.

W 1961 roku Smith wygłosił przemówienie w Vancouver Area UFO Club, gdzie twierdził, że komunikował się z istotami pozaziemskimi nazywając je „chłopcami z nieba”. Ponadto powiedział, że kosmici wyjaśnili mu, że prędkość światła nie jest stała i że czas we wszechświecie działa inaczej, nie w chronologicznym odmierzaniu czasu, jakie ludzie mogą sobie wyobrazić na Ziemi, ale w „funkcji pola”, która zmienia się w trakcie wszechświata i które mogą się zmienić.

21 listopada 1950 r. pan Smith napisał notatkę, która została sklasyfikowana jako „ściśle tajna”, ale została później znaleziona w archiwach Uniwersytetu w Ottawie. Zgodnie z nią rząd Kanady poważnie potraktował UFO i opracowywał tajną technologię wykorzystującą promieniowanie oceaniczne, radioaktywność atmosferyczną i geomagnetyzm. Ponadto napisał, że jego praca była związana z geomagnetyzmem i energią napędzającą latające spodki.

Źródło: InneMedium.pl

18

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.