Tyszka „uwiarygodniał” się medialnie „atakując rząd”

Opublikowano: 06.07.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1998

Wyciekły kolejne wiadomości ze skrzynki Michała Dworczyka. W korespondencji wspomniany był m.in. Stanisław Tyszka, obecnie poseł Konfederacji, wcześniej przedstawiciel Kukiz’15.

Kolejną porcję korespondencji opublikowała strona PoufnaRozmowa.top. „Mateusz, sprawa z Kukizem wygląda tak: projekt ustawy jest złożony, umówiłem się dziś na następujące terminy: pierwsze czytanie 2-3.04; drugie i trzecie 25.03. Poseł sprawozdawca – Rzymkowski. Kukizy zadowolone. Tyszka podkreślając, że muszą się uwiarygadniać i, że to nic osobistego, obiecał, że będzie się »uwiarygadniał« atakując rząd »in corpore«, a nie personalnie – zobaczymy” – czytamy.

„Zarówno Kukiz, jak i PJK zaakceptowali Piotrka Lussę, ale jest mały problem – on sam niezbyt się pali do kandydowania. On i jego środowisko są dla nas sporą szansą (po wyborach do sejmu), więc trzeba go docisnąć. Dlatego jeżeli pozwolisz, to jutro zamiast na posiedzenie RM pojadę do Białegostoku, aby zamknąć temat (jest b. mało czasu, trzeba układać listę i zbierać podpisy)” – napisał dalej autor.

„Na Mazowszu z kandydatami i środowiskiem gorzej – ale nie składamy broni. Kukizowi ponadto pomogę wydać w formie albumowej – dzieło życia jego taty – tzn. Madonny Kresowe (dotychczas było tylko wydanie papierowe słabej jakości). Z Kurą sprawa załatwiona, choć trzeba monitorować, natomiast Czabańskiego jutro załatwię – mam nadzieję, że skutecznie” – czytamy w e-mailu Michała Dworczyka.

Wiadomość jest datowana na 11 marca 2019 roku, czyli kilka miesięcy przed wyborami parlamentarnymi, które odbyły się w październiku. Adresatem maila jest Mateusz Morawiecki.

Autorstwo: MMC
Na podstawie: PoufnaRozmowa.top
Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.