Srebrna czaszka pirata Czarnobrodego

Opublikowano: 26.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 623

Pirat Czarnobrody to sławny rozbójnik morski z XVIII wieku. Był znanym wojownikiem i człowiekiem, który potrafił przetrwać w skrajnych warunkach. Był tak sławny, że po jego śmierci, bracia piraci pokryli jego czaszkę srebrem i przez dziesięciolecia była używana jako miska na poncz. Ta miska z czaszki była przenoszona w ukryciu z miejsca na miejsce i używana do tajnych rytuałów, a nawet inicjacji bractwa. Historia jego życia, oraz głowy, a później już samej czaszki jest tajemnicza i niezwykle zagmatwana. Czy wiadomo gdzie owa czaszka Czarnobrodego się znajduje? Jaki ma ona znaczenie dla Rytualnej Magii Starego Rytu?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.