Sprzeciw wobec polityki „gender” oficjalną linią rządu?

Opublikowano: 30.12.2020 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1485

Jak donosi środowe wydanie „Dziennika Gazety Prawnej”, nie tylko incydentalną, ale oficjalną linią polskiego rządu może stać się sprzeciw wobec polityki „gender”.

W celu uspójnienia podejścia działalności wszystkich resortów, Ministerstwo Spraw Zagranicznych poprosiło rząd o wytyczne w sprawie kwestii „gender”.

„Chodzi o to, żeby nie było żadnych wątpliwości. W przeszłości, przed 2015 rokiem w szczególności, zdarzało się, że Polska akceptowała dokumenty, które zawierały ten zapis. W związku z tym czasami mogą pojawiać się sytuacje, w których pod jakimś wcześniejszym dokumentem znajduje się nasz podpis i zmiana polityki w tym zakresie wymaga podjęcia na nowo decyzji. Uznaliśmy, że wskazane będzie ujednolicenie tego” – powiedział wiceszef MSZ Paweł Jabłoński, cytowany przez „DGP”.

Dziennik już wcześniej zajmował się polskim sprzeciwem wobec sformułowań „genderowych”. Wówczas chodziło o polskie weto wobec planu działania Unii Europejskiej na rzecz równości płci.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 30.12.2020 13:48

    No jasne! Nie ma większych problemów! Ciekawe ile jeszcze się ludzi nabierze na tę szopkę. Jedni i drudzy aktywiści czerpią kasę z tego samego źródełka zachodniego kapitału. Bo my goje mamy się kłócić między sobą!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.