Sprzeciw wobec kwarantanny

Opublikowano: 08.05.2020 | Kategorie: Prawo, Publikacje WM, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1473

Sprzeciw wobec kwarantannie na świecie zarejestrowany kamerą kanału RUPTLY.

Ameryka. Wymarłe miasto Pittsburg i pies wyglądający przez okno. Komentatorzy takiego obrazu realiów w miastach i całym kraju przypisują go robocie CIA.

W innej części Ameryki tłumy zmotoryzowanych i pieszych mieszkańców Oregonu z flagami, banerami, krzyczą przez głośniki żądania  otwarcia przedsiębiorstw dla uniknięcia krachu gospodarczego, powrotu do uczciwego zarabiania na życie bez jałmużny państwa.

Niemcy. Zdominowana przez postacie tęgich policjantów ulica Berlina. Przynajmniej dziewięciu brutalnych mundurowych szarpie drobną kobietę starając się dowlec ją do policyjnego wozu. Wśród okrzyków innych pieszych i rowerzystów kolejni cywile protestujący przeciw zamknięciu kwarantanną trafiają w żelazny uścisk policji. Aresztowania.

Holandia. Rozproszenie tłumu manifestującego niezadowolenie z zarządzonego Holendrom powstrzymania się od normalnego życia realizowane przez konną policję w Hadze wieńczą aresztowania. Ostatecznie protest zostaje rozwiązany ze względu na zbyt dużą liczbę uczestników. Obserwatorzy porównują „konnych rycerzy” do gestapo.

Polska. Spokojna kawalkada aut przedsiębiorców  przejeżdżających przez Warszawę. Tylne szyby zasłonięte napisem „Strajk przedsiębiorców”. Kierowcy aut legitymowani  przez policję.

Hiszpania. Obecność zamaskowanych żołnierzy na ulicach hiszpańskiej Pampeluny została demonstracyjnie przywitana hałaśliwą amatorską orkiestrą dając koncert perkusyjny przy użyciu garnków i chochli  na balkonach mieszkań.

Opracowanie: Jola
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,50 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

14
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Foxi
Użytkownik
Foxi

(Naruszenie regulaminu WM punkt 5a. Admin)

realista
Użytkownik

ale ty wiesz, że za takie teksty mogą Maurycemu zamknąć portal?
tego chcesz?… .. .

lcoyote
Użytkownik
lcoyote

@realista
nie panikuj !!! portal ma zabezpieczenia przed takimi zakusami (nawet potrójne: Fizycznie za oceanem, IP niby z Polski, a domena poza Polską)
@Foxi dzięki za przepis “światełka pokoju”

woma123
Użytkownik
woma123

HI @Foxi

No to mnie mocno zainteresowałeś niezwykłym przepisem. Jak to było:
“Nie ma nic piękniejszego niż zapach …. Płomienia Przyjaźni … o poranku!” ?

@Foxi. Może wyrąbać już przy zalewaniu? Jak mieszać (zamknąć butelkę i delikatnie potrząsać, czy jakoś inaczej).Rozumiem że mówimy o butelce rozmiaru “halba”. Kilka łyżek stołowych czy łyżeczek. No żeby nie przedobrzyć i w miarę bezpiecznie wytworzyć “produkt końcowy”.

DuDuS

Foxi
Użytkownik
Foxi

(Naruszenie regulaminu WM punkt 5a. Admin)

realista
Użytkownik

chodzi o to, że dajesz pretekst do ataku na portal. mi to nie robi… .. .

Barney
Użytkownik
Barney

(Naruszenie regulaminu WM punkt 5b. Admin)

Barney
Użytkownik
Barney

noooo! widzę na filmie https://www.youtube.com/watch?v=Rx9qJV69bnA [8:59]
mobilną, nielegalnie zakupioną wersję nadajników falowych do gotowania mózgu!
Pięknie! Nic tylko odebrać i naświetlać ich. A to scoor.w.. syny jeb.!

Barney
Użytkownik
Barney

(Naruszenie regulaminu WM punkt 5a. Admin)

realista
Użytkownik

a ty wielki rewolucjonista, bohater forumowy :DDD
załóż zbroję rycerską, to ci mózgu nie ugotują, o ile w ogóle jest co…

PS. nieźle bełkoczesz… wiązkę pasmową? uziemienie? płynny metal?… .. .

Admin WM
Administrator

Zachęcanie do przygotowywania napalmu w celu atakowania innych osób jest niezgodne z regulaminem portalu punkt 5a (zachęcanie do popełniania czynów karalnych) i naraża portal na niebezpieczeństwo kontaktu z tzw. stróżami prawa. Nie mam ochoty czytać wezwań na policję w charakterze świadka i przesiadywać godzinami na komendzie by składać zeznania. Raz już zeznawałem ws. śledztwa IPN (jakiś tekst na WM podawał niższą liczbę Żydów poległych w holokauście niż oficjalne 6 milionów i nazwali to „zbrodnią negacji holokaustu”) i nie mam ochoty na powtórkę. Więcej życiowej mądrości życzę.

robi1906
Użytkownik

raz: żyd jako naród nie istnieje, więc nie można go pisać z dużej litery, to jest tożsme jak pisanie o narodzie wikingów, nie ma czegoś takiego i nie było.

dwa: polec to można w walce, żydów zabitych podczas 2 wojny światowej w walce było niewielu, cały ogół sekty żydowskiej został wymordowany.

trzy: pamiętajcie o tym, że: każda rewolucja, wojna, przewrót, bunt, i tak dalej, tylko wzmacniał System,.
Nawet w kraju w którym oficjalnie nie było zydów u władzy od roku 1953 czyli w ZSRR,
to w roku 1990 żydowskie siły były tak potężne do wzburzenia ludzi, by przekazać władzę Jelcynowi.

Jeśli ktoś chce obalić system (nie ważne jakim sposobem) musi pamiętać o tym żeby wrócić do systemu Sławiańskiego czy Indiańskiego.
Tylko wtedy ta walka miałaby jakiś sens.

realista
Użytkownik

a co to za systemy?… .. .

robi1906
Użytkownik

reguły życia, jasne proste i przejrzyste, wszyscy równi a wódz wybierany tylko na chwilę ze względu na szacunek (na wypadek wojny).
Taką możliwość daje internet więc kpiny z takiego pomysłu odrzucam.

gdyby takie reguły zastosowano w Konfederacji czy wcześniej u (prawdopodobnie banderowca a na pewno przewała) Kukiza, to nie byłbym taki pewny że to są wałki od samego początku.