Spróbujmy inaczej

Opublikowano: 14.04.2021 | Kategorie: Prawo, Publicystyka, Publikacje WM, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 848

Chybiony argument o zbawiennym działaniu szczepionek, po których ludzie w najłagodniejszej formie powikłań zachorują na niechcianą grypę, mają zakrzepy, albo umierają wskazuje na celowość działania władzy w tworzeniu społeczeństwa głęboko okaleczonego.

Na całym świecie ludzie przekonani o skuteczności manifestowanego niezadowolenia liczą na opamiętanie się wyznawców globalizmu. Wprawdzie elementarz historyczny dowodzi, że totalniak nie ulęknie się niczego poza siłą fizyczną, to biorąc pod uwagę taką formę jako ostateczność można tymczasem spróbować rozluźnić pętlę.

Rządzący wzięli ludzi stopniowo pod brudny bucior biurokratycznymi przepisami, odpowiedzmy tym samym – ich przepisami. Trwający stan epidemii propagandy doprowadza na razie jednostki do niekontrolowanych działań drastycznych. Przykładem tego jest akt pobicia młodej kobiety w Głogowie przez zamaskowanego, wyposażonego w pałę i biały kask policjanta. Jako czynna napaść na bezbronną według kodeksu karnego przewiduje pozbawienie wolności na okres 10 lat

Na takie, lub podobne zachowania nie rejestrowane przez kamery pracuje propaganda. Jej natrętna natura przyprawia ludzi o zniecierpliwienie, potem wrogość przeradzającą się w agresję. Obecność megafonów na ulicach, w dużych sklepach, komunikacji miejskiej sączących inspirację od strachu do agresji komunikatem: „Uwaga, uwaga…” brzmi jak „Achtung, achtung…”, „Towarzysze i towarzyszki…”.

W miejscach publicznych kreowany stan zagrożenia  nastawia ludzi do wzajemnej wrogości. Po zapoznaniu się z relacjami pasażerów komunikacji miejskiej, praktyka ta prowadzi do waśni, aktów zbiorowej napaści słownej i fizycznej.

Publiczne komunikaty są elementem praktyk totalitarnych, które naruszają równowagę psychiczną czyniąc osobę nieporadną. Dlatego zobowiążmy rady gmin, miast, wójtów, burmistrzów i prezydentów do podjęcia uchwał w celu wycofania karalnych praktyk.

Propozycja tekstu do władz brzmi:

My, mieszkańcy …………. (miasto/gmina) …………. doświadczając w miejscach publicznych czynów łamiących przepisy „Kodeksu karnego” Art. 190a (uporczywe nękanie, kradzież tożsamości) zgodnie z par. 1 o treści „Kto przez uporczywe nękanie innej osoby, lub osoby najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia, poniżenia, lub udręczenia, lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze od 6 miesięcy do 8 lat.” domagamy się natychmiastowego zaprzestania praktyki wykorzystywania nagłośnionych komunikatów pandemicznych w miejscach publicznych. Dalsze uporczywe ich stosowanie uprawni mieszkańców do występowania na drogę sądową przeciwko konkretnym lokalnym decydentom.

Opracowanie: Jola
Na podstawie: Dz.U.2020, 1444 z 5 grudnia 2020 r.
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 13, średnia ocena: 4,69 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o