Liczba wyświetleń: 1673
Chybiony argument o zbawiennym działaniu szczepionek, po których ludzie w najłagodniejszej formie powikłań zachorują na niechcianą grypę, mają zakrzepy, albo umierają wskazuje na celowość działania władzy w tworzeniu społeczeństwa głęboko okaleczonego.
Na całym świecie ludzie przekonani o skuteczności manifestowanego niezadowolenia liczą na opamiętanie się wyznawców globalizmu. Wprawdzie elementarz historyczny dowodzi, że totalniak nie ulęknie się niczego poza siłą fizyczną, to biorąc pod uwagę taką formę jako ostateczność można tymczasem spróbować rozluźnić pętlę.
Rządzący wzięli ludzi stopniowo pod brudny bucior biurokratycznymi przepisami, odpowiedzmy tym samym – ich przepisami. Trwający stan epidemii propagandy doprowadza na razie jednostki do niekontrolowanych działań drastycznych. Przykładem tego jest akt pobicia młodej kobiety w Głogowie przez zamaskowanego, wyposażonego w pałę i biały kask policjanta. Jako czynna napaść na bezbronną według kodeksu karnego przewiduje pozbawienie wolności na okres 10 lat
Na takie, lub podobne zachowania nie rejestrowane przez kamery pracuje propaganda. Jej natrętna natura przyprawia ludzi o zniecierpliwienie, potem wrogość przeradzającą się w agresję. Obecność megafonów na ulicach, w dużych sklepach, komunikacji miejskiej sączących inspirację od strachu do agresji komunikatem: „Uwaga, uwaga…” brzmi jak „Achtung, achtung…”, „Towarzysze i towarzyszki…”.
W miejscach publicznych kreowany stan zagrożenia nastawia ludzi do wzajemnej wrogości. Po zapoznaniu się z relacjami pasażerów komunikacji miejskiej, praktyka ta prowadzi do waśni, aktów zbiorowej napaści słownej i fizycznej.
Publiczne komunikaty są elementem praktyk totalitarnych, które naruszają równowagę psychiczną czyniąc osobę nieporadną. Dlatego zobowiążmy rady gmin, miast, wójtów, burmistrzów i prezydentów do podjęcia uchwał w celu wycofania karalnych praktyk.
Propozycja tekstu do władz brzmi:
My, mieszkańcy …………. (miasto/gmina) …………. doświadczając w miejscach publicznych czynów łamiących przepisy „Kodeksu karnego” Art. 190a (uporczywe nękanie, kradzież tożsamości) zgodnie z par. 1 o treści „Kto przez uporczywe nękanie innej osoby, lub osoby najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia, poniżenia, lub udręczenia, lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze od 6 miesięcy do 8 lat.” domagamy się natychmiastowego zaprzestania praktyki wykorzystywania nagłośnionych komunikatów pandemicznych w miejscach publicznych. Dalsze uporczywe ich stosowanie uprawni mieszkańców do występowania na drogę sądową przeciwko konkretnym lokalnym decydentom.
Opracowanie: Jola
Na podstawie: Dz.U.2020, 1444 z 5 grudnia 2020 r.
Źródło: WolneMedia.net