Plany spiskowców powoli wychodzą na jaw

Opublikowano: 25.03.2023 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 2706

O ile w swoim opracowaniu Seymour Hersh nie wspomniał, by „trzyliterowa” agencja wywiadu dokonała jesienią 2021 r. sabotażu gazociągu, to nazwiskami związanymi ze sprawą są Victoria Nuland, Jake Sullivan, Anthony Blinken. Oni to, wynajmując zawodowych nurków z wystarczającym doświadczeniem, dali zlecenie. Wykonawcy nie byli żołnierzami czynnej służby, żeby Biały Dom nie musiał uzgadniać zgody z Kongresem. Dzięki temu mogli ominąć nadzór komisji kongresowej, przygotowując plan.

Zeznania Antony’ego Blinkena przed Kongresem były chytrym unikiem odpowiedzialności służb wywiadu. Mafijna władza nazywana „deep state” zrobi wszystko, by kamuflować przestępstwa i kryć sprawców.

Blinken wspomniał przy tej samej okazji o innych wątkach, do jakich należy możliwość podjęcia negocjacji terytorium Ukrainy. Zapytany o stanowisko Zełenskiego w sprawie Krymu, Blinken stwierdził, że są obszary, o których powrót Ukraina mogłaby ubiegać się ponownie, ale też i te, o które będzie walczyć. Dodał: „Waszyngton chciałby uniknąć sytuacji umożliwiającej Rosjanom rekonstrukcję sił, przegrupowanie i ponowny atak” – to niewątpliwie podważenie zasadności zawieszenia ognia i podjęcia rozmów. Nie omieszkał zapewnić, że będą to decyzje samych Ukraińców.

Podczas tego samego przesłuchania Antony Blinken ujawnił, że USA przygotowują zamach stanu nazywany „zmianą reżimu” na Białorusi. Udając się do „głównego sojusznika”, nowa postać w roli koordynatora ma zostać oddelegowana w celu przygotowania zasobów na uchodźstwie, by zająć się zadaniem. Głównym miejscem pobytu ludzi szkolonych w dokonaniu przewrotu na Białorusi są Litwa i Polska. Z opisu miejsca pobytu, w którym Amerykanie mają ośrodek urzędowania, gdzie przebywa także Swiatłana Cichanouska, wynika, że chodzi o Polskę jako główne zaplecze przygotowanego przewrotu. Amerykański ekspert ma mieć tytuł „specjalnego wysłannika”. O Cichanouskiej wiadomo, że miniony tydzień spędziła w Waszyngtonie pod opieką Wendy Sherman – zastępcy sekretarza stanu.

Ze wpisu pani Sherman na „Facebooku” wynika, że panie odbyły Dialog Strategiczny potwierdzający dążenie do utworzenia społeczeństwa obywatelskiego, ustanowienia demokracji z intencją stabilnej i suwerennej Białorusi. Jak w Iraku, Afganistanie, Syrii, Libii itp.

Swiatłana Cichanouska doczekała się cyklu wywiadów w mediach amerykańskich. W MSNBC wystąpiła z Miką Brzeziński, którą ciekawiło, na jakie wsparcie liczy Cichanouska. Zapytana zadowoliłaby się brakiem uznania aktualnej władzy Łukaszenki, a uznaniem sił demokratycznych. Skrótowo zasugerowany przewrót.

Globalistyczni neokonserwatyści, liberałowie nie mają hamulca wstecznego. Generał Mark Milley, zazwyczaj sprzyjający planom aktualnej administracji, podczas tego samego przesłuchania kongresowego odniósł się do postawy Zełenskiego w kwestii Donbasu jako „planu maksymalistycznego”. Dał w ten sposób do zrozumienia, że wygrana jest niemożliwa. Natomiast doradca generała Załużnego – Dan Rice twierdzi, że armia ukraińska „zaszokuje świat swoją kontrofensywą”. Wizjoner, który nie odnotował liczby ofiar śmiertelnych, stąd dokonującymi kontrofensywy na terenie Ukrainy będą siły NATO i najemna zbieranina czasem zwana prywatną armią.

Opracowanie: Jola
Na podstawie: YouTube.com
Źródło: WolneMedia.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. pikpok 25.03.2023 15:06

    Taka ,,Strategia Syjonu” (D. Reed) ?

  2. adambiernacki 26.03.2023 07:54

    Uuuu zachęcają do ataku na Polskę 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.