Spaceman – 2

Opublikowano: 19.02.2013 | Kategorie: Opowiadania

Liczba wyświetleń: 953

W części drugiej opiszę Wam jak naprawdę wygląda rzeczywistość oraz dlaczego żaden człowiek jej nie widzi.

PRAWDZIWY OBRAZ RZECZYWISTOŚCI

Nad ziemią roztacza się pole energetyczne generowane przez system. Pole to uniemożliwia dostęp do ziemi. Statki istot cały czas 24h na dobę przy pomocy broni laserowej próbują przebić to pole. Niebo mieni się wszystkimi kolorami,raz panuje półmrok a raz jest strasznie jasno. Słychać mocne dźwięki częstotliwości generowane przez wystrzały. Ludzie tego nie widzą ponieważ są pod wpływem czegoś podobnego do hipnozy oraz kontrolują je roboty pająki. Każdy człowiek ma takiego robota, ale opiszę to w dalszej części.

Na czerwono pole energetyczne generowane przez system. System zużywa na to olbrzymie ilości energii kosztem nas ludzi.

Na czarno statki kosmiczne istot. Istoty jeszcze nie mogę się do nas dostać, ale przełamanie bariery energetycznej jest już blisko. Systemowi kończą się zapasy energii do potrzymania pola a efektem tego są katastrofy, wojny, kryzys. Cierpienie ludzi generuje energię dlatego system to wykorzystuje. Czas się przebudzić zanim będzie za późno.

Na żółto pokazałem promienie laserowe statków kosmicznych istot.

Czasami istotom uda się przebić pole systemu. Jednak powstała szczelina jest za mała by mógł przedostać się przez nią statek. Odkryto jednak inny sposób pomocy.Wysyłają swoich pomocników w postaci czystej energii którzy wstępują w ciała nienarodzonych dzieci po czym rodzą się i mają za zadanie pomóc ludzkości wyjść z niewoli. Niestety są bardzo wcześnie wychwytywane przez system.(EEG pisałem o tym w części pierwszej.). Następnie poddawane torturom i dysocjacji która oddziela ich prawdziwy umysł co utrudnia realizację planu pomocy. Bo jak mogą pomóc skoro nie pamiętają kim są i w jakim celu tu przybyły. Ta pamięć jest im skutecznie odbierana. Jednak silne przeczycie na poziomie świadomości pozwala przywrócić pamięć. Skuteczna pomoc to uświadomienie ludziom prawdy.

W rzeczywistości jest trochę inaczej niż pokazał to Larry. To nie system stara się przedostać do Syjonu a istoty starają się dotrzeć do Ziemi by nam pomóc. System trzyma nas w totalnej kontroli by na oszukać, dlatego nie widzimy co się naprawdę dzieje. Humanitaryzm jest podstawą a nie zasady maszyny.

KONTROLA SENSORYCZNA

Jednym z najmocniejszych elementów kontroli jakie stosuje system są roboty pająki.

Roboty pająki są mechanicznie stworzonymi urządzeniami podłączonymi do systemu i przez niego bezpośrednio sterowane. Każda jednostka robota jest na stałe przywiązywana do jednej osoby. Jest zawsze tam gdzie ta osoba albo bezpośrednio wszczepiona na jego ciele.

Zobaczyć tego robota i prawdziwy obraz rzeczywistości może tylko system albo człowiek anomalia. Kontrolerzy nie widzą tego.

Dlaczego człowiek nie widzi tego o czym piszę i zapewne uzna to za fikcję ?

Z dwóch powodów. Po pierwsze cała ludzkość dzieli się na dwie grupy. Pierwsza grupa to ludzie mający władzę nad innymi ludźmi. Marionetki systemu. Wiedzą oni o kontrolerach i podstawowych technikach stosowanych na grupie drugiej – czyli nas – uważają nas za niewolników. Jednak są tak jak kontrolerzy pod systemem. Walka kosmiczna z istotami oraz roboty pająki są widziane tylko z poziomu systemu.

Drugi powód to techniki które są stosowane na wszystkich ludziach. Bez względu na to czy są to nieświadomi niczego ludzie, kontrolerzy czy osoby wysoko postawione sprawujące władzę. Tymi technikami oprócz robotów są też metody podobne do hipnozy, ale działają na dużo głębszym poziomie. Sprawny hipnotyzer jest w stanie zahipnotyzować osobę tak by myślała, że jest sama w sali pełnej osób. Na YouTubie można znaleźć kilka przykładów takiej hipnozy. Osoba w transie będzie zachowywać się normalnie, logicznie odpowiadać na pytania, ale będzie przekonana, że jest sama mimo, że wkoło będzie pełno osób. Tak mniej więcej to działa.

Rezydujący na człowieku robot wyglądający jak pająk nie jest podłączony w jednym miejscu. Porusza się dookoła ciała człowieka, zgodnie z tym co dana osoba aktualnie wykonuje.

Nie należy się ich bać. Nawet gdy strach zostanie w was sztucznie wygenerowany. To są tylko sztuczne tępe maszyny. Pamiętajcie, że ciało człowieka jest tylko pojazdem.

Robot podłączony jest do systemu nerwowego człowieka i przy pomocy impulsów elektrycznych może nim sterować. Dlatego nawet jak uda ci się złapać ręką robota to tego nie odczujesz. Przekaże on inne dane do twojego systemu nerwowego i będziesz ślepy. Będziesz widział i czuł to co za indukuje ci robot. Każdy człowiek ma takiego robota dlatego u innych osób go nie zobaczysz gdyż komunikują się ze sobą, są podłączone do jednej sieci informatycznej. Jeśli się obudzisz w skutek np.: awarii robota i zobaczy cię inny robot to niezwłocznie przekaże te informacje do systemu a ten przyśle kontrolerów. Więc jeśli udało by ci się obudzić to powinieneś spróbować usunąć robota z innego człowieka. Nie powinieneś się obawiać. To są urządzenia mechaniczne, ale bardzo słabe t.z. potrafią się szybko przemieszczać, ale są wykonane z materiału który można łatwo zgnieść, zniszczyć. Nie są stworzone do walki. Ich głównym celem jest podłączenie się do systemu nerwowego człowieka a następnie przekazywanie tych danych do systemu. Nie posiadają innych funkcji. Ważna sprawa, roboty gdy ich akumulatory się wyczerpują swoją energię pobierają bezpośrednio z ciała człowieka. Czasami to czuć gdy nagle wciągu dnia ogarnia cię niepohamowane zmęczenie.

Jak sam widzisz taki koszmar mogła nam stworzyć tylko jednostka pozbawiona uczuć, emocji, świadomości zbiorowej. Jednostka która nigdy nie doświadczyła stanów wyższych. Dlatego nie wie i nigdy nie zrozumie jak prymitywną formą jest. Przyjęła za swój główny cel przerobienie nas ludzie na taką prymitywną formę którą sama jest.

POCZĄTEK

Życie na ziemi stworzyły istoty inteligentne, podobne do tych które chcą nam teraz pomóc. Piramidy są ich dziełem. Wbrew panującemu przekonaniu piramid nie stworzył człowiek. Kilku dziesięciotonowych bloków nie byłby w stanie przetransportować w głąb pustyni a tym bardziej ułożyć je tak precyzyjnie. Kontrola jednak sprawia, że człowiek uwierzy we wszystko co chce system. Cała wiedza zawarta jest w pamięci wszechświata. Jeśli uwolnisz swój umysł to będziesz miał do nie dostęp. Naprawdę warto.

ŻYCIE POZA ZIEMIĄ

Większość planet we wszechświecie jest zamieszkałych. Istoty na nich mieszkające mają formę energii, ale część z nich przyjmuje formę cielesną. Wolny wybór. Istoty żyją tak długo dopóki nie wyczerpie się ich energia. Potem odradzają się w innej części wszechświata. Pamięć o poprzednich wcieleniach pozostaje na zawsze i wraca w całości do danej istoty gdy ta osiągnie odpowiedni wiek. Blokada pamięci wcześniejszych istnień została sztucznie wprowadzona przez system i obowiązuje tylko na ziemi. Ciężko to zrozumieć a tym bardziej uwierzyć. Jednak każdy człowiek głębi wie i czuje jaka jest prawda. To za sprawą energii, duszy, świadomości zbiorowej którą posiada w przeciwieństwie do systemu.

PRZYSZŁOŚĆ

Przyszłość zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Jeżeli wierzysz w ten świat materialny, akceptujesz bieżące wydarzenia, nie dopuszczasz do siebie myśli, że coś tu jest nie tak i że tak nie powinno być to wiedz, że jesteś w błędzie. Każdy ma swoją drogę, jedni potrzebują więcej czasu by zrozumieć inni mniej. Jeżeli nie zrozumiesz do końca swoich dni to możliwe, że system cię zawróci i ponownie narodzisz się na ziemi. W pewnym doświadczeniu które przeżyłem,podczas kontaktu z pamięcią wszechświata zrozumiałem, że czas nie istnieje tak jak my go rozumiemy. Przeszłość, teraźniejszość czy przyszłość tak naprawdę nie istnieje. Możesz istnieć w dowolnej chwili jeśli twój umysł będzie wolny.

Jeżeli to dla Ciebie napisałem to po przeczytaniu będziesz wiedział na które elementy zwrócić szczególną uwagę!

Autor: spaceman
Nadesłano do “Wolnych Mediów”


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

15 komentarzy

 1. nowaepoka2012 22.02.2013 15:04

  DLA AUTORA TEGO WPISU ,,

  podaje link do strony zapoznaj sie z ta strona i odpisz mi tutaj ok??

  http://soulowicz.wordpress.com/2013/01/22/eteryczna-siatka-archontow/

  Eteryczna siatka Archontów jest obecna w cienkiej warstwie rozciągającej się na 8,6 mili do góry, w stronę nieba licząc od powierzchni planety i również 8,6 mili w głąb ziemi licząc od powierzchni planety(skorupa). Podparcie dla eterycznej siatki Archontów stanowi sieć eterycznych hiperwymiarowych tuneli czasoprzestrzennych czarnych dziur zawierające miliardy miliardów reptilian i bytów amebo-podobnych. Kiedy Światło z Galaktycznego centralnego słońca uderzy w te tunele czasoprzestrzenne, łapie ono te byty, które w zamian zaczynają atakować wszystkie istoty Światła jakie tylko są w stanie znaleźć, te inkarnowane i te na planach niefizycznych. Jest to przyczyną ataków energetycznych, który doświadcza wielu pracowników i wojowników Światła. Niefizyczne siły Światła mogą usunąć uwolnione negatywne byty po pewnym czasie i teleportować je do Galaktycznego centralnego słońca, ale do tego czasu zazwyczaj poczynionych jest już wiele szkód. Ponownie, jeśli większa świadomość jest obecna o tym co się naprawdę dzieje, siły Światła będą bardziej efektywne w naszej ochronie i w usuwaniu tych negatywnych bytów.

 2. spaceman 22.02.2013 15:38

  cyt “Te komory wykrywają wszystkie pozytywne myśli i emocje i jeśli te są zbyt silne, komory wysyłają sygnał do głównego eterycznego komputera, który wtedy zacieśnia siatkę zakłóconego pola elektromagnetycznego wokół osoby doświadczającej pozytywności i skutecznie ją wyłącza(osobę i jej pozytywne odczucia). Jeśli to nie wystarczy, aktywowane są dodatkowe komory ELF z infradźwiękami, szumem o niskich częstotliwościach, który uciska osobę, z dodatkiem elektrycznych impulsów wysyłanych do czakry splotu słonecznego, aby ukrócić energię kundalini, wyłączając ją. Czasami jest to połączone z silnymi polami elektromagnetycznymi woków czakry trzeciego oka, dezorientujące umysł i wprawiające osobę w stan senności, prawie że odurzenia. Razem z tym, silne negatywne formy myślowe są projektowane(wyświetlane), ciągle bombardując umysł danej osoby.”

  następnie piszesz o virusie……… Przecież to jest dokładnie to co ja odebrałem t.z. dane są inne ale główny schemat jest taki sami. Mam wrażenie że wiedza którą próbują nam przekazać jest tak duża że każdy człowiek t.z. wybrane osoby odbierają ją w różnej formie ale zauważ że w moim opowiadaniu i w twojej stronie sens jest ciągle ten sam. Czyli że człowiek jest istotą światła która ma czynić dobro ale jest poddawany manipulacji,atakom które chcę nas skłócić ze sobą.Wywołują nienawiść i cierpienie…. Niesamowite. Gdyby tylko więcej ludzi zrozumiało co się dzieje wojny i cierpienie skończyły by się w tej samej chwili.

 3. nowaepoka2012 23.02.2013 18:44

  dobrze ze odpisales ( to nie moja strona ) ale ja studiuje … i polecam innym…

  Oczywiscie ze zgadzamy sie w tym temacie bo sedno sprawy jest takie samo .

  Książki ; D.Icke Wolnosc , Tajemna historia świadomości – dr Meg Blackburn Losey …

  mowia o tym doskonale – polecam ( jak oczywiscie juz dobrze nie znasz ,ale czuje ze znasz i to wiecej)

  aha i najwazniejsze Cotygodniowe medytacje dla wyzwolenia w niedziele o 21

  http://soulowicz.wordpress.com/cotygodniowe-medytacje-w-niedziele-o-21/

  odpisz tutaj , tylko ja nie wiem czy ten artykuł nie zniknie z gł. str WM bo pojawia sie nowe tematy , ( moze znajde w archiwum WM ) albo pisz gg44937929

  najwazniejsze Cotygodniowe medytacje dla wyzwolenia w niedziele o 21

  http://soulowicz.wordpress.com/cotygodniowe-medytacje-w-niedziele-o-21/

 4. nowaepoka2012 23.02.2013 19:37

  cyt… ,, Chcemy wam powiedzieć, że zdecydowanie zbyt wielu ludzi albo ignoruje te instrukcje, albo nigdy o nich nie słyszało. Prowadzi to do tego, że bywają oni wykorzystywani na najróżniejsze sposoby, włącznie z udzieleniem innym istotom zezwolenia na kontrolowanie ich drogocennych ciał i umysłów.

  Ponieważ coraz mniej tych niższych albo negatywnych istot może przeżyć we wciąż wzrastających wokół was częstotliwościach, stają się one coraz bardziej, powiedzmy, zdesperowane by się tu utrzymać. Wielu spośród waszych uzdrowicieli prawie codziennie boryka się z tego rodzaju kłopotami.

  Po pierwsze, kochani, porzućcie swój strach. Nie istnieją warunki ani problemy, których nie dałoby się uzdrowić, oczyścić i zmienić. Poszukajcie pomocy tych, którzy wiedzą co wtedy zrobić.

  Dziś jednak chodzi nam głównie o to, aby najdobitniej jak tylko możemy nakłonić was do tego, abyście przy jakimkolwiek pierwszym znaku wskazującym na to, że budzą się w was zdolności do telepatii, jasnowidzenia czy jasnosłyszenia – a wkrótce będzie to miało miejsce wśród wielu z was – abyście poszukali informacji na temat sposobów ochrony przed negatywnymi wpływami oraz innymi wpływami, których sobie nie życzycie.”

  dobrze by było tutaj na WM poruszac takie tematy , tutaj wiecej ludzi ma mozliwosc zapoznania sie z tymi bardzo waznymi sprawami . gdy wiecej ludzi wie tym wiecej bedzie wiedziało nie tylko poprzez przekazywanie inform. takze poprzez prawo ze wszyscy na naszej planecie (we wszechswiecie) sa ze soba połaczeni , ,

 5. spaceman 25.02.2013 00:05

  Nie podoba mi się wizualicaja reptilian nawet jeśli jest to wizualizacja ich zniszczenia.Jak już coś wizualicować to całkowicie pozytywnie.Wewnętrznie jednak czuję że nie tędy droga ale mogę się przecież mylić.Zbyt dużo błędów już popełniłem i może być zapóźno…

 6. Takie_tam 25.02.2013 10:22

  Zastanawia mnie kwestia czy istoty które chcą nam pomóc maja ciała czy to byty niematerialne. Sądząc po opisie jako istoty na wysokich wibracjach powinny być niematerialne. Spaceman jak to widzisz? 🙂

 7. whirlwind 25.02.2013 10:47

  Ja rozumiem, że jest to – jak zastrzegłeś na początku – fikcja i produkcja twojej wyobraźni, jednak są w twoich opowiadaniach co najmniej dwa sprzeczne twierdzenia:

  1.
  „Możliwości technologiczne istot są w porównaniu do możliwości systemu jak czołg do cegłówki.”

  „Nad ziemią roztacza się pole energetyczne generowane przez system. Pole to uniemożliwia dostęp do ziemi. Statki istot cały czas 24h na dobę przy pomocy broni laserowej próbują przebić to pole.”
  „Istoty jeszcze nie mogę się do nas dostać, ale przełamanie bariery energetycznej jest już blisko.”

  2.
  „Prawdopodobnie istot jest mniej niż ludzi dlatego skupiają się na tych ludziach którzy je słyszą.”

  „Większość planet we wszechświecie jest zamieszkałych”

  Przynajmniej wg mnie powyższe cytaty w obrębie każdego z punktów sobie zaprzeczają.

 8. Takie_tam 25.02.2013 11:29

  @whirlwind
  Ad 1. “Otóż nie interweniują, gdyż ich technologia zniszczyła by system wciągu doby a ludzie którzy do tego czasu nie zrozumieją nie będą w stanie istnieć w tym lepszym, prawdziwym świecie i ich energia wypali się, przejdą w nicość.”

  Ad 2.
  Zauważ, że nie ma mowy o liczbach 😉 Może planeta to jak dla nas mieszkanie, czyli dwa byty na planetę 😉 Poza tym nie ma nigdzie mowy, że przyleciały wszystkie istoty.

 9. spons 25.02.2013 13:13

  @whirlwind
  Jesteśmy wieczni i nieskończeni, więc w jaką nicość?..chyba, że tego sobie zażyczysz to będziesz trwać w nicości według własnej woli.

  Jeśli ktokolwiek czeka na zbawianie, uratowanie itp. przez kogokolwiek niż przez Samego Siebie to możecie się nie doczekać.

  Energia będzie podążała za tym co chcemy a nie czego nie chcemy, więc jakiekolwiek formy użalania itp. to oddawania energii i brak rezultatów.

  Pamietajcie, że jesteśmy tutaj bo tego chcieliśmy i podjeliśmy tą decycję świadomie, więc starajmy się pomagać innym, zmieniać siebie a nie “aktywnie czekać”.

 10. spons 25.02.2013 13:26

  miąło być do
  @Takie_tam

 11. Takie_tam 25.02.2013 14:15

  @spons No ok. Tylko, że ja wkleiłem cytat z “opowiadania” jako odpowiedź na pytanie o nieścisłości whirlwind’a 😉

 12. spons 25.02.2013 14:37

  nie zauważyłem cudzysłowia :), w takim razie to było do autora tekstu.

 13. nowaepoka2012 25.02.2013 17:50

  dobrze ze wiecej ludzi bierze udzial w komentarzach ….

  Mam dal was cos dobrego Książka; TAJEMNA HISTORIA ŚWIADOMOŚCI – Meg Blackburn Losey

  tu jest link na allegro

  http://allegro.pl/tajemna-historia-swiadomosci-meg-blackburn-losey-i2937345645.html

  NAPRAWDE WARTO PRZECZYTAC ABY W PEŁNI ZROZUMIEC CO SIE DZIEJE I CI BEDZIE SIE DZIAŁO I JAK TO WSZYSTKO FUNKCJONUJE I JEST POLACZONE ZE SOBA ……….

 14. spaceman 25.02.2013 21:31

  Takie_tam – Myślę że są to istoty nie materialne t.z. w postaci energii. Potrafią one wchodzić do ciała jednak wtedy tracą moce energii gdyż są pod kontrolą ciała.

  Panowie wiem że są sprzeczności w moim opowiadaniu jednak pewne sprawy zgadzają się z tym co inni napisali a ja wcześniej nie czytałem ich tekstów. Napisałem te opowiadanie pod wpływem “chwili”a jest to pierwsze opowiadanie które napisałem od 10 lat. Jeżeli do kogoś nie trafia to widocznie tak musi być. Jeśli jednak ktoś czuje że coś w tym jest to niech szuka odpowiedzi i podzieli się nią zemną. Widzę to jak porozrzucane puzzle układanki i tylko wspólnie możemy je ułożyć 😉 Pozdrawiam

 15. Takie_tam 26.02.2013 08:43

  @spaceman Spoko, rozumiem. 🙂 W takim razie jeżeli są to istoty niematerialne to po co im statki kosmiczne? Dla bytów niematerialnych dla których nie ma ograniczeń typu czas czy przestrzeń podróż w kosmosie to jak splunąć. Idąc dalej jeżeli byłoby tak, że te istoty niematerialne są w stanie posługiwać się rzeczami materialnymi (statki kosmiczne) to nic nie stoi na przeszkodzie by posługiwały się takowymi na Ziemi. Zamiast wchodzić w czyjeś ciało mogłyby pisać dajmy na to na laptopie ;))

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.