Spaceman – 1

Opublikowano: 17.02.2013 | Kategorie: Opowiadania

Liczba wyświetleń: 867

OSTRZEŻENIE OD AUTORA

Wszystkie wydarzenia opisane w niniejszej powieści są fikcyjne. Stanowią one wytwór olbrzymiej wyobraźni autora. Autor zrzeka się praw autorskich z zastrzeżeniem, że wykorzystać do użytku własnego lub innego można całość albo fragmenty, ale bez zmiany treści, sensu opowieści oraz bez wprowadzania jakiejkolwiek manipulacji.

SPACEMAN – POWIEŚĆ SCI-FI V. 2.0

Larry Wachowski ur. 21 czerwca 1965 r. był człowiekiem któremu udało się ominąć system niewoli w którym żyje ludzkość i pokazać nam prawdę. Urodził się z pewnymi zdolnościami która pomogły mu ujrzeć prawdę. Postanowił zaryzykować własny los by spróbować nas wyzwolić. Spotkała go za to sroga kara. Jednak temu człowiekowi zawdzięczam to, że ujrzałem w końcu prawdę którą postaram się Wam jak najdokładniej opisać. Mam nadzieję, że przyczyni się to do zmiany na lepsze czyli uwolnienia ludzkości ze świata totalnej kontroli w którym żyjemy obecnie.

Zostaliśmy oszukani. Zniewoleni i przerobieni na prymitywne istoty. Co najgorsze zrobiono to bez nasz zgody i wiedzy. Pozbawiając nas świadomości i mocy które naturalnie posiadaliśmy. To tak jakby wyjąć silnik z ferrari i umieścić go w traktorze by nigdy nie osiągnął pełnej mocy. Tego zniewolenia pilnują kontrolerzy którzy czuwają by nikt się nie przebudził  Prawdziwa rzeczywistość została nam przesłonięta iluzją aby nas zniewolić.

Larry nakręcił film „Matrix 1999” oficjalnie ,jednak montował go sam w tajemnicy. Po premierze wszyscy byli zaskoczeni , zwłaszcza aktorzy grający w nim role. Kiedy film ujrzał światło dzienne Larrego odwiedziło kilku agentów , kontrolerów. Nie mogli go załatwić, gdyż był już bardzo popularną osobą więc przerobili go by zmienił płeć. Było to celowe działanie by zdyskredytować i ośmieszyć Larrego. Po to żeby nikt nie wziął jego filmu na poważnie. Żeby nikt nie zaczął szukać prawdy.

Cytuję wypowiedzi Larrego po premierze filmu:

„(…) minie 10-20 lat zanim ludzie zrozumieją (…)”.

“Od urodzenia mam silne wewnętrzne przeczucie że z tym światem jest coś nie tak. Gdy odkryłem prawdę zrozumiałem, że część ludzi mających władzę nad innymi ludźmi sprzedaje się za miedziaki gdy czekają na nich diamenty. Robią to bo nie znają prawdy, dali się omotać. Tych ludzi też należy ratować. Przynajmniej spróbować ich uratować. Poznanie prawdy jest pierwszym do tego krokiem.”

Obejrzałem film „Matrix” w 2001 r. i wiedziałem, że nie jest to zwykły film sci-fi. Był to jakby impuls który pozwolił mi przypomnieć o tym co jest priorytetem. Wiedziałem też wtedy, że dopiero za wiele lat dane mi będzie poznać prawdę. System wykrywa takich ludzi jako anomalie i skutecznie je niszczy. Ma pod kontrolą większość ludzi, wielu także z twojego otoczenia.

„Została nam w nim pokazana prawda, żebyśmy się przebudzili i zaczęli walczyć o wolność.”

Świat w którym żyjemy naprawdę nie wygląda tak jak go widzimy. Naszą obecną rzeczywistość kontroluje system. Czym jest naprawdę system tego nie wiem. Wiem jedynie jak działa. Systemowi zależy by wszyscy ludzie byli pod jego całkowitą kontrolą. W tym celu pozbawił ludzi naturalnych zdolności które posiada każdy człowiek jak np.: dostęp do  świadomości zbiorowej , astralnej , wiedzy wszechświata czy choćby zdolności telepatii. Obecne wydarzenia na świecie jak wojny , kryzys, cierpienie są przez system sztucznie wykreowanie co wyraźnie widać. Wiele osób uświadamia sobie, że coś tu jest nie tak. Nie wie jednak co można z tym zrobić, gdyż nie zdaje sobie sprawy co tak naprawdę się dzieje. Ludzie są skłóceni , nienawidzą się nawzajem, zabijają, walczą o pieniądze i władzę. Wierzą, że świat istnieje dzięki równowadze dobra i zła co jest jednym z największych oszustw, gdyż prawda jest dokładnie odwrotna!

Wszyscy ludzie są jednością. Stanowią jeden, połączony ze sobą organizm. A dobro może i powinno istnieć bez zła. Krzywdząc kogoś w rzeczywistości krzywdzisz samego siebie. Poprzez cierpienie budujesz blokadę do wyższej świadomości. To sprytna sztuczka systemu dlatego ludzie mający władzę nad innymi ludźmi otrzymują za to profity. To jest dokładnie tak jakby coś zabrało ci diamenty, następnie wymazało pamięć i zmusiło do krzywdzenia innych za marne miedziaki wiedząc, że w ten sposób sam sobie zablokujesz możliwość wyzwolenia z niewoli… Ludzie zostali zamknięci w powłokach ciała a następnie system odebrał wyższe zdolności przez co tego nie widzą.

W 1997 r. doświadczyłem czegoś niezwykłego. Po przeprowadzce z rodzinnego miasta na drugi koniec kraju nie zatrułem się będąc sam w mieszkaniu.. Teraz wiem, że celowo mnie do tego zmusili.

Gdy w domu znalazła mnie matka to natychmiast wezwała pogotowie. Dojeżdżając do szpitala znalazłem się w ciemnym pomieszczeniu. Były tam dwie istoty. Nakazały mi powrót do świata ludzi. Nie chciałem się zgodzić a dlaczego to na końcu wyjaśnię. Następnie pokazały mi co jest nie tak z tym światem , wyjaśniły dlaczego muszę wrócić i spróbować coś zmienić. Wyjaśniły, że pochodzę z cudownego świata i zawsze tam wrócę a dostać się na ziemię nikt drugi raz nie chcę. Pokazały mi świat z którego pochodzę i do którego na pewno wrócę na końcu swojej drogi. To nie dotyczy tylko mnie, ale wszystkich ludzi, dlatego jest takie ważne. Życie na ziemi to nasza misja by to zło pokonać i przywrócić naturalny porządek. Walka ta jest niestety bardzo trudna dlatego przegrywamy. System nadaje swoje rozkazy, polecenia prosto do głowy każdego człowieka. Brzmią one tak samo jak myśli dlatego nie sposób ich odróżnić. Nienawiść do drugiego człowieka jest sztucznie wywoływana by ludzie się nienawidzili i nie poznali prawdy. Musicie wiedzieć, że ten zły system istnieje tylko na ziemi i nigdy poranią się nie rozprzestrzeni. Ziemia otoczona jest przez dobre istoty które w ostateczności podejmą silną interwencję. Tu nie chodzi o jakieś profity czy dobra materialne, ale o wasze umysły. Musicie zmienić tok rozumowania, przestroić się. Niedawno pewna znajoma która mocno cierpi zapytała mnie dlaczego nie interweniują teraz, przecież widzą co się dzieje…Otóż nie interweniują, gdyż ich technologia zniszczyła by system wciągu doby a ludzie którzy do tego czasu nie zrozumieją nie będą w stanie istnieć w tym lepszym, prawdziwym świecie i ich energia wypali się, przejdą w nicość.

Możliwości technologiczne istot są w porównaniu do możliwości systemu jak czołg do cegłówki.

Istnieje jednak sposób jak odróżnić te fałszywe myśli od przekazów tych istot. Należy zaufać wewnętrznemu głosowi, ale najpierw go zidentyfikować, gdyż są też fałszywe. Mówią nam one co powinniśmy zmienić , zazwyczaj dotyczy to danej chwili chodź też przyszłych wydarzeń. Opiszę ten sposób w ostatnim rozdziale…

Wracając do pobytu w szpitalu. Rozmawiając z tymi istotami przebywałem poza ciałem. Czułem się wspaniale. Przez jakby okno pokazali mi świat z którego pochodzę ,z którego my wszyscy ludzie pochodzimy i do którego wrócimy. Jest to świat całkowicie odwrotny niż ten na ziemi. Nie istnieje tam przemoc czy zło tylko zrozumienie drugiego człowieka. Że wszyscy jesteśmy jednością. Krzywdząc kogoś tak naprawdę krzywdzimy samych siebie dlatego tam nikt nikogo nie krzywdzi… Jednak to o czym mi powiedziały te istoty zostało mi skutecznie przez system zablokowanie i dopiero teraz  wraca fragmentami wymieszane częściowo z fałszywymi sygnałami systemu. System nie potrafi wydobyć ze mnie treści tych rozmów, gdyż działa w strefie prymitywnej a ta nie ma i nigdy nie będzie mieć dostępu do strefy wyższej. Gdyby ludzie chodź przez moment zrozumieli jak prymitywny i niedorozwinięty system ich oszukał i ciągle oszukuje to w jednej chwili by się przebudzili.

System bardzo się starał by mnie zmusić do współpracy. Nie poddałem mu się nawet jak została mi odebrana pamięć. System myśli, że oszuka te istoty jednak nie zna prawdy początkowej. Chcąc mnie zniszczyć stosował na mnie różnego rodzaju tortury przez te wszystkie lata. Jednak do końca mnie nie złamał, dlatego to piszę. System jest je w stanie wykryć czy ktoś ma dostęp do świadomości zbiorowej poprzez badanie np.: EEG jednak sam nigdy takiego kontaktu nie doświadczył. Dlatego nigdy nie zrozumie, że jest na przegranej pozycji. Jak robak którego wrzucono do umywalki i odkręcono wodę.

“Ziemia jest już ostatnią planetą o którą toczy się walka. Na wszystkich pozostałych żyją istoty w prawdziwym wolnym świecie. Bez zła, kontroli , nienawiści, śmierci a także kultu pieniądza  z nieograniczoną energią. Planety są połączone ze sobą dlatego większość żyjących tam istot cały swój czas spędza na podróżach. Gdybyś chodź przez moment się tam znalazł to byś od razu zrozumiał ,tam samo kontrolerzy gdyby poznali prawdę to natychmiast woleli by zginąć niż dalej służyć systemowi.”

Chodzi o fale theta. Dostępna wiedza medyczna piszę, że fale theta uaktywniają się m.i. w stanach wysokiej medytacji. Właśnie dzięki nim uzyskujemy dostęp do świadomości zbiorowej czyli wiedzy wszechświata i możemy skontaktować się z każdym człowiekiem telepatycznie a nawet z każdą istotą we wszechświecie. Wbrew panującemu kłamstwu we wszechświecie nie jesteśmy sami!  Wystarczy policzyć ile jest planet we wszechświecie a prawdopodobieństwo, że tylko na ziemi istnieje życie wyjdzie zero.

Po kilkunastu latach cierpień klocki układanki zaczęły układać się w całość.

“Zapis z karty przyjęcia do szpitala.

EEG: Zapis ze zwiększoną ilością fal theta, z obfitą czynnością szybką.”

Gdy wykonywali to badanie byłem nieprzytomny.

…W pewnym momencie rozmowy z tymi istotami a raczej porozumiewaliśmy się nawzajem mając uzyskując bezpośredni wgląd w swoje umysły, wspomnienia, doświadczenia życiowa. Ta rozmowa była taka naturalna. Wiedzieli o mnie wszystko i akceptowali to. Jedna z tych istot przypominająca kobietę nagle powiedziała, że muszę natychmiast wracać bo będzie za późno. Powiedziałem, że po tym co mi pokazali będę wiedział co mam robić. Ostrzegli jednak, że tam wszystko zostanie zablokowanie i ograniczone i że oni nie mogą nić na to poradzić, gdyż chcą ocalić jak najwięcej ludzi. Jeśli do czasu ich interwencji któraś osoba nie zrozumie to nie będzie w stanie żyć w prawdziwym świecie i albo zamknie się we własnym świecie iluzji albo…

Kobieta nakazała mi się po prostu położyć w swoim ciele które pojawiło się pośrodku tego ciemnego pomieszczenia. Zrobiłem to i od razu się wycofałem przerażony. Nie sposób opisać tego uczucia albo było jakby ktoś kazał mi położyć się w pudełku które jest za ciasne by być wyprostowanym i za wąskie by usiąść. Do tego naszpikowane rzeczami wywołującymi przerażający ból… Zrezygnowałem , widziałem za oknem wciąż ten lepszy, właściwy świat. Pojawiło się tam dużo innych istot, od których promieniowała na mnie niezwykle silna energia, zrozumienie i uczucie że to tam powinienem być.. powiedziały mi że niedługo do nich wrócę i bardzo nie mogą się doczekać tego momentu…

Po usilnych namowach w końcu położyłem się w ciele a gdy ponownie poczułem, że nie wytrzymam ta kobieta pocałowała mnie. Mając wciąż dostęp do jej umysłu dowiedziałem się, że to mi pomoże wrócić i że to jedyna właściwa decyzja. Wtedy tego nie rozumiałem.

Otworzyłem oczy, zobaczyłem szybko przesuwający się sufit. Podniosłem się szukając wzrokiem tej kobiety.. Stała pomiędzy innymi osobami ubranymi na biało, coraz dalej aż już jej nie widziałem. Kazali mi leżeć a potem zaczęła się cała seria badań.. Po jakimś czasie się obudziłem, nie pamiętałem tamtych doświadczeń, zostały one zablokowane. Zdałem sobie sprawę, że jestem w szpitalu. Usiadłem na łóżku, ogarnęła mnie olbrzymia depresja i zacząłem myśleć, że wkrótce mnie wypiszą a wolałbym tu zostać. Wtedy zobaczyłem przechodzącą korytarzem starszą kobietę, zatrzymała się na moment w drzwiach i spojrzała mi prosto w oczy. Poczułem jakby wysyłała na mnie uzdrawiającą energię, depresja minęła, przestałem odczuwać ból ciała. Jej myśli były bardzo pozytywne, ale nie miały konkretnej treści. Przeszyły całe moje ciało. Ta starsza pani poszła dalej w lewą stronę . Zafascynowany tym niezwykłym doświadczeniem ruszyłem za nią. Za futryną drzwi skręciłem za nią w lewo. Nie było tam nikogo. Koniec korytarza, okno i jedne drzwi. Zacząłem szarpać za klamkę, ale pomieszczenie było zamknięte…Po prawej stronie od pokoju w którym leżałem było biurko i stały dwie pielęgniarki. Jedna powiedziała, że to pomieszczenie sanitarne i jest zamknięte. Zapytała mnie po co chcesz tam wejść. Odpowiedziałem, że tu przed chwilą przechodziła starsza pani i że muszę z nią porozmawiać. Odpowiedziała, że my to stoimy ponad godzinę i nikt tędy nie przechodził…Jedna z tych pielęgniarek dopytywała się mnie później kogo widziałem, ale jakiś głos kazał mi jej nie mówić. Nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale wtedy nie byłem świadomy co się naprawdę dzieje na tym świecie…

Po paru dniach wypisali mnie ze szpitala a następnego dnia rodzice kazali iść do szkoły mimo ze chciałem. Teraz rozumiem, że oni byli i nadal są pod kontrolą. Zwłaszcza ojciec, gdyż najsilniejsza kontrola i zniewolenie dotyczy wojska i podobnych służb. Przejmując kontrolę nad ludźmi mającymi władzę nad innymi ludźmi zdobywają kontrolę totalną.

Podobnych doświadczeń jak te w szpitalu miałem wiele jednak zawsze towarzyszyły im bardzo przykre dla mnie zdarzenia. Oni już wiedzieli, że prawdopodobnie posiadam wiedzę, której się boją, myśleli że stanowię dla nich zagrożenie, nie znali prawdy, że przysłali mnie tu by im pomóc dlatego mnie torturowali. Gdy pojechałem z kolegami na Woodstock to wysłali za mną dwóch ludzi którzy mnie otruli. Przekupili jednego z kolegów by w drodze powrotnej dosypał mi czegoś do napoju. Bardzo źle się po tym poczułem a cała droga powrotna była koszmarem. Jednak na niewiele się zdało to ich działanie, gdyż ciało jest tylko sztuczną powłoką .

Teraz jednak nie będę więcej pisał o tych doświadczeniach, gdyż nie taki mam cel a zajęłoby mi to zbyt wiele czasu…

S-Y-S-T-E-M

System kontroluje wszystkie dziedziny dotyczące człowieka na tej planecie. To system stworzył prawo a także religię. System akceptuje tylko jedną możliwość wyboru dla człowieka – całkowitą kontrolę. Dla systemu jesteśmy maszynami i nie akceptuje on niczego co wychodzi poza strefę materialną i cielesną. System jest sztucznie stworzoną technologią która przejęła kontrolę nad ludźmi. Jego funkcje główne są błędne, jednak on traktuje je jako absolutne np.: wbudowana funkcja która nie akceptuje niczego czego nie ma w swoim głównym programie. Nie ma też funkcji uczenia się dlatego się nie rozwija. Nie potrafi się przeprogramowywać. Jest już bardzo przestarzały. Nie został do tej pory zniszczony ponieważ postanowiono wykorzystać go by dać ludziom szansę na przeskoczenie kilku kolejnych etapów istnienia w celu osiągnięcia poziomu na jakim żyje większość istot z kosmosu. Wieczne życie z nieograniczonymi możliwościami oraz dostęp do całej wiedzy wszechświata aż od początku jego stworzenia. Dlatego jest o co walczyć !!!

KONTROLERZY

Kontrolerzy pracują zaraz pod systemem, czyli zgodnie z zasadami w które ludzie uwierzyli i stosują są ponad prawem. Kontrolerzy są ludźmi, ale całkowicie pozbawionymi wolnej woli. Wykonują polecenia systemu i nie kwestionują ich. Prawdopodobnie nawet nie rozumieją tego co robią ,są jak roboty. Nie wiem czy można ich uratować, ale gdybym posiadł taką wiedzę to bym na pewno spróbował.

Jeśli dopadnie cię kontroler to nic mu nie zrobisz. Nawet jak wezwiesz Policję to ona ci nie pomoże. Kontrolerzy posiadają uprawnienia najwyższe ze wszystkich służb. Mają legitymacje bez danych osobowych, same numery a po okazaniu ich Policja nic nie może zrobić, nie może ich nawet aresztować za popełnione przestępstwo mimo naocznych świadków. Kontrolerzy zajmują się najgorszymi rzeczami których nie byłby w stanie zrobić żaden człowiek. Przerabiają ludzi na inne osoby którymi nigdy by się nie stali. To bardzo okrutne. Widziałem kontrolera który przerabiał jedną osobę na posłusznego niewolnika,robił to wbrew jej woli, zgody. Używają technik kontroli umysłu. Nie wiem jakich dokładnie, ale muszą to być techniki podobne do tych które badano na więźniach w Auschwitz przez dr Mengele. Program MKULTRA , KARCZOCH czy program BLUEBIRD który służy do zmiany wspomnień, do wszczepienia fałszywych wspomnień danej osoby. Używają do tego m.in. leków, paralizatorów, technik hipnozy. Kontroler jest pod całkowitą kontrolą systemu. System natomiast stosuje urządzenia nadające na częstotliwości mózgu , infradźwięki , pole elektromagnetyczne. Jeśli padniesz ofiarą systemu to kontroler wszczepi ci program zabezpieczający który uaktywni się po wypowiedzeniu danych słów kluczy. Stosują także implanty. Pokazane jest to w filmie Kandydat z Dezelem Washingtonem. Tak to też jest ich sposób kontroli a raczej drwienia z ludzi. Pokazują nam w niektórych filmach to co z nami robią po ty by nikt nie uwierzył gdy ktoś odkryje prawdę i będzie próbował do niej przekonać innych ludzi. Wyciągną haki na ciebie kiedy złamałeś prawo, dlatego chcą by ludzie łamali prawo.  Z każdej strony fizycznej i materialnej mają sposoby na człowieka. Ostatni bastion ratunku jaki pozostał to strefa poza ciałem. Tak gdzie przebywa wyższe ja, zbiorowa świadomość. Prawda jest taka, że ludzie mają olbrzymią przewagę nad systemem, właśnie dzięki tej strefie, ale o tym zapomnieli.

TELEPATIA

Dzięki zdolnościom telepatycznym które posiada każdy człowiek, ale je ignoruje, posiadamy stały dostęp do świadomości zbiorowej. Istoty które nam pomagają telepatycznie ostrzegają nas i informują o przyszłych zdarzeniach. Istoty te mając stały i nie ograniczonym niczym dostęp do świadomości zbiorowej widzą cały bieg przyszłych wydarzeń. Widzą jak jedno małe wydarzenie prowadzi w dalszej drodze do większego złego wydarzenia i starają się temu zapobiec poprzez przekazanie nam tych danych. Wybierają jakieś małe z pozoru nieistotne wydarzenie i przekazują nam byśmy zareagowali i nie dopuścili by się wydarzyło. Przekazują je telepatycznie prosto do naszych głów. Jednak system to wie i poprzez kontrolę ,implanty, fale fałszuje te dane. Człowiek odbiera wtedy sprzeczne ze sobą informacje i nie reaguje, nie chce być uznany za gościa który słyszy głosy, wariata, czubka więc udaje, że nic nie słyszy. Nic dziwnego skoro przekaz od istot, fałszywe dane z systemu i prawdziwe myśli człowieka mają ten sam ton, barwę, czy cokolwiek, wszystkie są identyczne !  Leki psychotropowe, antydepresyjne, antybiotyki w jedzeniu, substancje chemiczne w pożywieniu (np.: aspartam), fluor w wodzie sprawiają jeszcze bardziej, że te sygnały się mieszają. Dlatego ludzie nie są w stanie walczyć z systemem. Udało mi się zrozumieć pewną technikę która u mnie pozwala na rozróżnienie który przekaz pochodzi od zbiorowej świadomości, od istot które chcą byśmy się wyzwolili. Ta technika działa tylko u mnie. Musisz sam odkryć jak jest u ciebie. Mimo, że ja ją rozumiem, to ciężko mi ją stosować. System cały czas nade mną pracuje.

Zasada działania:

„Intuicja ta prawdziwa jest kluczem.”

U mnie czasami działa to tak. Poznałem kilka technik, ale tę najprościej opisać.

Odróżnić przekaz ze świadomości zbiorowej można jeśli wykryjemy, że pojawiło się w naszym umyśle bezsensowne zaprzeczenie. Np.: idziesz ulicą i widzisz dawnego znajomego z którym nie rozmawiałeś od dłuższego czasu. Przekaz informuje cię żebyś z nim porozmawiał. System wykrywa na podstawie chwilowego zwiększenia się fal theta, że otrzymałeś informacje po czym od razu aktywuje program zaprzeczenie który jest we mnie.

Ten program zaprzeczenie nie rozumie treści przekazu bo jest sztuczny, ale potrafi go od razu zanegować. Więc program zaprzeczenie od razu odtworzy ci negatywne myśli w głowie typu nie gadaj z tym gościem . Jeśli to zrozumiesz i zaraz przeanalizujesz o co chodzi to  powiesz sobie co „ja mam nie gadać z tym gościem?” Czemu ?   Wtedy powinieneś od razu do tej osoby pójść i jak najszybciej rozpocząć rozmowę.. Istoty ci wtedy już dużo wyraźniej powiedzą co robić, gdyż będą mieli pewność, że je usłyszałeś.

“To jest jakby test wystarczy, że spróbujesz a będziesz wolny. Chyba, że do końca życia chcesz być robotem.”

Prawdopodobnie istot jest mniej niż ludzi dlatego skupiają się na tych ludziach którzy je słyszą.  Jak już będziesz rozmawiał z tym kolega albo w drodze do niego powinieneś spodziewać się dalszego ataku programu zaprzeczenie, ale dużo mocniejszego. Może nawet zacząć fałszować twoje wspomnienia i wyciągnąć jakieś wspomnienie, że ten znajomy zrobił ci krzywdę kiedyś, odbił dziewczynę czy coś podobnego… Nie możesz się wtedy skupiać na tych negatywnych myślach, wspomnieniach programu, zaprzeczeniu, gdyż są one fałszywe . Jak już rozpoczniesz rozmowę z tym znajomym to istoty otoczą cię swoją energią i przez ten czas żadna kontrola już nie będzie na ciebie działać. Coś jak bariera energetyczna nie do przebicia. Po tym zrozumiesz co staram się wyjaśnić i będziesz wiedział więcej niż ja obecnie. Wtedy ty mi przekażesz, nauczysz więcej…

Jak nie zareagujesz to możesz się po czasie dowiedzieć, że ten znajomy miał wypadek, wpadł w kłopoty albo co najgorsza powiesił się. Istoty nadają przekaz tylko w sytuacjach ważnych. Nie powiedzą ci numerów w lotto. Lotto jest pod kontrolą systemu.

Parę razy udało mi się skutecznie zastosować tą technikę jednak niestety co przyznaję z wielkim żalem nigdy nikomu życia nie uratowałem. Nie mam takich wspomnień.

Jedna historia sprzed kilku lat.

“Parę lat temu znajoma zatrudniła jedną dziewczynę do pracy w sklepie. Ta dziewczyna była wtedy w bardzo trudnej sytuacji. Nikt o tym nie wiedział. Zgodziła się pracować za 30 zł dziennie. Któregoś dnia przyszedłem do znajomej a ona zaczęła jechać na tą dziewczynę bez powodu. Chciała ją za dwa dni zwolnić. W tym czasie odebrałem przekaz i przekonałem znajomą by dała jej dużo jedzenia które sama dostała a całego nie zje.  Było to bardzo trudne, ale udało się. Po pewnym czasie zaczęły ze sobą bliżej rozmawiać i zostały koleżankami.”

“Dziewczyna znalazła inną pracę, ale przychodziła w odwiedziny , nawet sama się wpraszała co u znajomej wywoływało złość… Znajoma wpadła w długi, sytuacji bez wyjścia. Doradziłem zapytaj się tej dziewczyny czy może załatwić ci pożyczkę, gdyż pracuje w takiej firmie… Wiesz co odpowiedziała?  Nie załatwię ci tam pożyczki bo się nie opłaca, ale mam oszczędności które ci bezterminowo pożyczę… Potem znajoma powiedziała mi, że gdy rozmawiały przy piwie to ta dziewczyna wyznała dlaczego jej pożyczyła.Za okazane serce którego nawet od rodzonego ojca nie dostał. Dlatego bo wtedy opłaciłam czynsz i zostało mi 50 groszy i pusta lodówka. Od dwóch dni nic nie jadłam aż nagle ty dałaś mi dwie siatki jedzenia. Nie spodziewałam się tego bo od paru dni byłaś jakaś zła u mnie. bałam się, że mnie zwolnisz, nie wiem co bym wtedy zrobiła. Byłam nawet u ojca prosić o pomoc to mi powiedział, jesteś dorosła to Se radź sama… Nie rozumiałem po co miałem to zmienić aż do niedawna. Ta dziewczyna potrafi odbierać myśli innych osób, ale nie zdaje sobie z tego sprawy.”

KONIEC

Istoty z wszechświata jeszcze nie interweniują. Jednak ich cierpliwość się kończy. Powiedziały, że gdy nadejdzie dzień rozliczenia to wszyscy którzy przyczynili się do dużego zła doświadczą dokładnie tego samego. Ten dzień już prawie nastał. Ludzie o dobrych duszach zostaną uwolnieni i będą żyli wiecznie a w dniach końca będą wiedzieć co robić, jak ufać i nie dadzą się omamić manipulacji systemu.

“Pamiętajcie, że czuwają nad nami potężni przyjaciele a życie na planecie ziemia jest tylko etapem przejściowym! system może jedynie pokonać nasze ciała, ale ducha nam nie odbierze, gdyż ta prymitywna forma nie ma dostępu do sfery wyższej!”

Autor: [email protected] (16.02.2013 r.)
Nadesłano do “Wolnych Mediów”


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. spaceman 17.02.2013 22:25

    Nie dajcie się.Ta walka jest prawie wygrana !!!

    spaceman777.mblog.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.