Soros ujawnia plan drugiego referendum ws. Brexitu

Opublikowano: 30.05.2018 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 636

George Soros ujawnił plan zabezpieczenia ponownego referendum w sprawie Brexitu aby, jak mówi „uchronić gospodarkę przed ogromnymi stratami”.

Finansista, miliarder George Soros, który sponsorował (i nadal sponsoruje) ruch przeciwko Brexitowi, wydał nowe oświadczenie, że perspektywa rozwodu z Brukselą pozwoli wytłumaczyć brytyjskiej publice z „przekonywującym zapasem”, że członkostwo w EU jest w interesie Brytanii.

Przedwczoraj, podczas spotkania w „Best for Britain” powiedział, że przekonanie Brytyjczyków z użyciem jego kolejnych milionów przeznaczonych na propagandę, to „czasy rewolucji”.

87-letni George Soros powiedział: “Brexit jest ogromnie szkodliwym procesem uderzającym w obie strony… rozstanie będzie długim procesem, które prawdopodobnie zabierze więcej niż 5 lat. Pięć lat to wieczność w polityce, zwłaszcza w takich rewolucyjnych czasach jak obecnie. Ostatecznie to Brytyjczycy zdecydują, czego chcą. Jednak byłoby lepiej, żeby zdecydowali wcześniej niż później. To jest cel inicjatywy „Best for Britain”, który ja wspieram. Best for Britain walczyła dla Was i pomogła zwyciężyć w pozyskaniu większości głosów parlamentarnych włączając w to opcję, aby w ogóle nie opuszczać Unii”.

Przegłosowany w Parlamencie Brytyjskim, pod naciskami Sorosa, kilkuletni okres przejściowy posłuży mu do udowadniania jak zły dla gospodarki brytyjskiej był to pomysł. Jest to działanie dość karkołomne, bo dopiero po całkowitym uwolnieniu się z reżimów unijnych można byłoby mówić o swobodzie gospodarczej, która mogłaby przynosić krajowi realne korzyści. Pozostaje pytanie czy ludzie dadzą się nabrać na trik propagandowy okresu przejściowego, który nie będzie miał nic wspólnego z wolnością gospodarczą?

Źródło: Brytol.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Murphy 05.06.2018 09:37

    Niektórzy to nie wiedzą do czego służy emerytura. Poszedł by stary dziad na nią a nie mieszał innym w życiu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.