Sonda – Tesla: Cierpienia wynalazcy

Opublikowano: 02.12.2012 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Sonda – Tesla: Cierpienia wynalazcy

Liczba wyświetleń: 296


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. dartan 02.12.2012 11:56

    szkoda, że zginęli, bo mogliby poprowadzić progam o pływającym lodzie, który się topi w wodzie, żeby wszyscy widzieli, że poziom wody się nie zmienia

  2. cichy_37 02.12.2012 14:23

    To Kurek i Kamiński pokazywali wtedy nam świat, to oni wykreowali mój sposób myślenia, mam na myśli technikę, którą w większym czy mniejszym stopniu człowiek się zajmuje.
    Po nich były nędzne próby w tvp zrobienia programu popularno-naukowego na tym poziomie, ale efekty były słabe.
    Chyba mediom zależy na hodowaniu technicznych, nie interesujących się niczym imbecyli, bo takimi łatwiej sterować.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.