Obfite opady śniegu na Bliskim Wschodzie zniszczyły obozy dla syryjskich uchodźców wzdłuż granicy tureckiej. Wiele namiotów nie było w stanie wytrzymać trudnych warunków pogodowych. Śnieg zablokował również większość z lokalnych dróg.
Jak donosi agencja informacyjna Anadolu, chociaż opady śniegu ustały wczesnym rankiem w środę, drogi prowadzące do obozów położonych wokół Afrin i Azez zostały zamknięte. Warstwa śniegu, jaki zgromadził się na drogach, jest szacowana na około 40 centymetrów.
https://www.youtube.com/watch?v=mXhP8BBPbNo
Bülent Yıldırım, szef Fundacji Praw Człowieka i Wolności oraz Pomocy Humanitarnej (IHH), obawia się losu ofiar kapryśnej pogody. Yıldırım zaprosił darczyńców z Turcji i całego świata, aby pomagali najbardziej potrzebującym, a póki co wielu z uchodźców schroniło się w pobliskich obozach.
Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!
Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.
Zbiórka pieniędzy na działalność portalu w maju 2025 r. jest zagrożona. Dlatego prosimy wszystkich życzliwych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu jest ważny, o pomoc w jej szczęśliwym ukończeniu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność finansową w przyszłości, zachęcamy do dołączania do stałej grupy wspierających. Czy nam pomożesz?
Nasze konto bankowe TUTAJ – wpłaty BLIK-iem TUTAJ (wypełnij „komentarz”, by przejść dalej) – konto PayPala TUTAJ Z góry WIELKIE DZIĘKUJĘ dla nieobojętnych czytelników!