Śnieg i deszcz zniszczyły obozy dla syryjskich uchodźców

Opublikowano: 22.01.2022 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 796

Obfite opady śniegu na Bliskim Wschodzie zniszczyły obozy dla syryjskich uchodźców wzdłuż granicy tureckiej. Wiele namiotów nie było w stanie wytrzymać trudnych warunków pogodowych. Śnieg zablokował również większość z lokalnych dróg.

Jak donosi agencja informacyjna Anadolu, chociaż opady śniegu ustały wczesnym rankiem w środę, drogi prowadzące do obozów położonych wokół Afrin i Azez zostały zamknięte. Warstwa śniegu, jaki zgromadził się na drogach, jest szacowana na około 40 centymetrów.

Bülent Yıldırım, szef Fundacji Praw Człowieka i Wolności oraz Pomocy Humanitarnej (IHH), obawia się losu ofiar kapryśnej pogody. Yıldırım zaprosił darczyńców z Turcji i całego świata, aby pomagali najbardziej potrzebującym, a póki co wielu z uchodźców schroniło się w pobliskich obozach.

Autorstwo: M@tis
Na podstawie: Twitter.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.