„Śmierć Arabom!” w Jerozolimie

Opublikowano: 01.06.2022 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1178

Premier Izraela, Naftali Benett powiedział, że „Dzień Jerozolimy” był świętowany w podnoszący na duchu/wzniosły sposób.

29 maja dziesiątki tysięcy mieszkańców państwa Izrael przeszło ulicami Jerozolimy. Chodzi o coroczną celebrację “Dnia Jerozolimy”, czyli “zjednoczenia” miasta w 1967 roku, będącego następstwem wojny sześciodniowej. Dla Palestyńczyków 29 maja jest dniem pełnym ataków werbalnych i fizycznych ze strony syjonistów. Policja konfiskowała flagi palestyńskie, zapewniając ochronę młodym żydowskim uczestnikom marszu. Ci z kolei krzyczeli: „Śmierć Arabom! Niech wasza wioska spłonie!”.

Było więcej okrzyków, w tym również wulgarny. Cieszono się ze śmierci palestyńskiego dziennikarza Shireena Abu Akleha, życząc śmierci członkowi Knessetu Ahmadowi Tibi. Premier Izraela, Naftali Benett powiedział, że „Dzień Jerozolimy” był świętowany w podnoszący na duchu/wzniosły sposób.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: +972 Magazine
Źródło: MediaNarodowe.com

4

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Jaccyb74 02.06.2022 08:02

    Powinni napisać “prawdę” jak zawsze iż był to pokojowy marsz i że najzwyczajniej podkreślili jak wszędzie na całym świecie że na tej planecie nie ma miejsca dla nikogo innego jak tylko dla narodu wy-sra-nego…. cała reszta to bydło i powinno być unicestwione. To taki cytat w przenośni nie mniej jednak oddaje sens tego ich “myślenia”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.