Będzie śledztwo ws. szczepień na COVID-19?

Opublikowano: 13.02.2022 | Kategorie: Prawo, Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3039

Organy ścigania w Wielkiej Brytanii poproszono o śledztwo kryminalne przeciwko architektom kryzysu covidowego. Policja metropolitarna nadała sprawie numer 6029679/21. Numer sprawy w Międzynarodowym Trybunale Karnym to OTP-CR-473/21.

Może rozpocząć się największe w historii międzynarodowe śledztwo kryminalne, obejmujące policję Hammersmith, Metropolitan Police i Międzynarodowy Trybunał Karny. Policja brytyjska przyjęła wniosek o śledztwo i przyznała, że istnieją wystarczające przesłanki, aby je wszcząć.

Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa zgłosili 20 grudnia 2021 r. dr Sam White, Philip Hyland (PJH Law), Lois Bayliss (Broad Yorkshire Law) i emerytowany policjant Mark Sexton.

Prośby o wsparcie zostały skierowane do międzynarodowego prawnika Roberta F. Kennedy’ego juniora (bratanka J.F. Kennedy’ego), dr. Reinera Fuellmicha (niemieckiego prawnika), dr. Michaela Yeadona (byłego wiceprezesa Pfizera) i niezliczonych lekarzy, profesorów, wirusologów, biologów, ekspertów ds. danych, prawników krajowych i zagranicznych. Niektórzy z nich nawiązali już bezpośredni kontakt z policją i zostali zaakceptowani przez nadinspektor Simpson (asystentkę Cressidy Dicka, szefa policji miejskiej).

Skargi dotyczą wielu poważnych przestępstw, w tym nadużyć i niewłaściwego postępowania w urzędach publicznych, rażącego przyczynienia się do zabójstw, spiskowania w celu popełnienia morderstw, ludobójstwa i zbrodni przeciwko ludzkości.

Dowody przedstawione przez Philipa Hylanda i dr. Sama White’a przeciwko brytyjskiej Agencji Regulacji Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA) są potępiające i pokazują, że nie dołożyli oni należytej staranności w odniesieniu do danych dotyczących szczepionek, prób i badań; że wciąż ignorowali przypadki śmierci, szkód i obrażeń powodowanych przez „szczepionki” terapii genowej.

„To będzie teraz śledztwo kryminalne na żywo. Zostaliśmy zmuszeni do działania z powodu samozadowolenia rządu brytyjskiego, mimo że był on w pełni świadomy katastrofalnych danych dotyczących śmierci i obrażeń zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. To nic innego jak ludobójstwo; po raz kolejny wydaje się, że nadrzędnym motywem jest zysk nad ludźmi. Trwa zamierzona, szeroko zakrojona kampania dezinformacji. Wielu nawet nie zdaje sobie sprawy, że szczepionka przeciwko koronawirusowi jest nadal produktem eksperymentalnym. To najdalej idące śledztwo, jakie kiedykolwiek podjęto. Krajowy skandal, który zagraża życiu i źródłom utrzymania każdej osoby w Wielkiej Brytanii. Jeśli ludzie chcą niepodważalnych aktualnych dowodów, sugeruję aby w międzyczasie przyjrzeli się temu [artykułowi]” – powiedział Mark Sexton.

„W nadchodzących latach będzie to odpowiednik kolejnego skandalu z talidomidem, ale na razie musimy działać na jednym froncie, aby ujawnić prawdę opinii publicznej i powstrzymać rozprzestrzenianie się niebezpiecznej szczepionki przeciw covidowi. Mamy kilka tysięcy dowodów na podważenie bezpieczeństwa i skuteczności tej szczepionki, ale nadal zachęcamy członków społeczeństwa do skontaktowania się z nami w celu dalszego poparcia naszych twierdzeń. Dlatego apelujemy do każdego, kto poniósł śmierć bliskiej osoby po szczepieniu przeciwko covidowi i każdego, kto został przez nią skrzywdzony (np. ślepota, problemy z sercem, zakrzepy krwi, udar, zapalenie mięśnia sercowego itp.)” – dodał. „Chcielibyśmy również zebrać głosy osób, którym nielegalnie grożono zwolnieniem za odmowę zaszczepienia”.

Opracowanie: Maurycy Hawranek
Źródło oryginalne: Vaxx.free2shine.net
Źródło polskie: WolneMedia.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Baltazar Bombka 13.02.2022 20:30

    A covidianie dalej będą mówić ze to foliarstwo, a Gatesowie tego świata poświęcają się dla dobra ludzkości. Ktoś kto jest po 3 dawkach i nie ściąga maski i rękawiczek poza domem, tego nie zrozumie.

  2. Tylko Spokój 14.02.2022 14:01

    Ta fejkpandemia to globalny test na inteligencję i jak widać większość go oblała. W Polsce o dziwo zaledwie połowa. Chyba możemy być dumni z faktu, że jesteśmy Polakami.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.