Ślady starożytnej wojny atomowej w Mohendżo-Daro

Opublikowano: 11.10.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 622

Historia tematu zaczyna się w chwili kiedy archeologowie rozpoczęli prace w Mohendżo-Daro. Od samego początku badacze dokonywali odkryć, które ciężko było racjonalnie wytłumaczyć. Wśród ruin starożytnego miasta odkrywano liczne szkielety ludzkie, a niektóre z nich trzymały się za ręce. Większość szkieletów ulokowana była tak, jakby w bardzo krótkim czasie w mieście nastąpiła gigantyczna katastrofa, która zaskoczyła ludzi tam żyjących. Niepogrzebane szczątki zalegały na ulicach ruin starożytnego miasta sugerując, że ci ludzie przed czymś uciekali. Pikanterii dodaje fakt odkrywania znaczącej ilości stopionej ceramiki. Jednak najbardziej szokującym i kontrowersyjnym wydarzeniem było przeprowadzenie badań nad szczątkami szkieletu człowieka w trakcie, których okazało się, że szczątki są silnie napromieniowane.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 4 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.