Globalna katastrofa sprzed 42 000 lat

Opublikowano: 27.03.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1258

Silne zmiany pola magnetycznego Ziemi 42 000 lat temu spowodowały globalną katastrofę, którą udało się dostrzec dopiero w lutym tego roku. W tym czasie na niebie odbywał się spektakularny pokaz siły słońca, którego promieniowanie doprowadziło do wyginięcia mnóstwa gatunków zwierząt a także jak wskazują nowe odkrycia, zmiany pola magnetycznego Ziemi niemal całkowicie wymiotły z powierzchni Ziemi Neandertalczyków, którzy byli świadkami swojego końca. Ziemia niemal całkowicie straciła pole magnetyczne powodując występowanie w tym okresie pustoszących burz z intensywnymi wyładowaniami elektrycznymi a także rozległe zorze polarne, które były widoczne blisko równika.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.