Skrywana historia latającego dysku OTC-XI

Opublikowano: 04.05.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 802

Czy budowa statków kosmicznych w latach 1950. była możliwa? Kim był protegowany Nicoli Tesli, który zbudował pierwszy na świecie, cywilny Latający Talerz? Dlaczego nie dopuszczono do rozwoju nowoczesnej technologii podróży pozostawiając ją w sferze science fiction? Czy nagła choroba Otisa T. Carra miała związek z rozwojem jego projektu? Czy prototyp OTC – XI faktycznie w 5 dni doleciał do Księżyca i pozostał przez 7 dni na jego orbicie? Czym jest tajemnicze energia „Uton” napędzająca Latający Talerz Otisa T. Carra?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o