Skład broni z wyrzutnią rakiet przeciwczołogowych

Opublikowano: 23.08.2017 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 234

Francuskie media piszą o niezwykłym znalezisku w miejscowości Saint-Denis, położonej tuż obok Paryża. W jednym ze sklepów rowerowych znaleziono skład broni, sprzęt policyjny, narkotyki oraz pieniądze. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że broń mogła trafić w ręce islamskich terrorystów, którzy z jej pomocą przeprowadziliby krwawy zamach.

Skład został odnaleziony w czwartek 17 sierpnia i oprócz ładunków wybuchowych, dwóch strzelb, amunicji 9 mm i 12 mm, sprzętu policyjnego i kamizelek kuloodpornych zawierał także mobilną wyrzutnię rakiet przeciwczołgowych. Na miejscu znaleziono kilka kilogramów marihuany oraz pieniądze. W sobotę policja oskarżyła dwie osoby w wieku 30 i 40 lat o handel narkotykami i bronią. Nie wiadomo jednak skąd pochodzi ta broń i w czyje ręce miała trafić.

Pytanie oczywiście brzmi czy udało się schwytać wszystkich przestępców oraz jak wiele takich składów broni może znajdować się w okolicy Paryża i na terenie całego kraju. Przemyt narkotyków, broni i ładunków wybuchowych jest bardzo zyskowny i może łatwo przyciągać bezdomnych imigrantów, którzy żyją na ulicach francuskiej stolicy. Obecnie nikt nie wątpi, że znalezisko w sklepie rowerowym w Saint-Denis jest wierzchołkiem góry lodowej.

Wyrzutnia rakiet, wraz z całym arsenałem broni, została znaleziona również w listopadzie w 2015 roku. Po islamskich zamachach terrorystycznych policja rozpoczęła szybką akcję na terytorium całej Francji i przeszukała w sumie 168 lokalizacji. Zatrzymano wielu podejrzanych. Biorąc pod uwagę islamski terroryzm, kraje Europy Zachodniej należą do najniebezpieczniejszych miejsc na naszym kontynencie.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: LeFigaro.fr
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o