Skarga na przedłużenie aresztowania Piskorskiego

Opublikowano: 17.12.2016 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 330

15 grudnia 2016 odbyło się posiedzenie Sądu Apelacyjnego w sprawie zażalenia na areszt lidera Partii Zmiana Mateusza Piskorskiego więźnia politycznego reżimu PiS. W sądzie jawnie łamano prawa w sprawie informacji.

Wieść niesie, że w wydanym postanowieniu Sąd Apelacyjny zalecił prokuraturze zakończenie śledztwa do lutego 2017 r. i niewnioskowanie o przedłużenie aresztu.

“Co teraz będzie? Czy PiS-owska prokuratura zastosuje się do zaleceń czy może przedstawi (jak zwykle) tajny akt oskarżenia na podstawie którego będzie dalej wnioskować o przetrzymywanie w areszcie naszego Przewodniczącego za jego nieugiętą postawę?” – pytają członkowie Zmiany.

Źródło: YouTube.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
BrutulloF1
Użytkownik
BrutulloF1

Jak się nasza razwiedka na kogoś uweźmie to robi go szpiegiem. Przykład – tego Irakijczyka chemika – chcieli z niego zrobić konfidenta a on nie więc wypad z kraju. Bo szpion.

razowy40i4
Użytkownik
razowy40i4

‘’Zmiennicy ‘’ powinni się podłączyć do imprezy pod sejmem ze swoimi hasłami na sztandarach to by za darmoszkę w przekaziorach ze piskoszem się przebili …

Aaron Schwarzkopf
Użytkownik

A ja się zastanawiam dlaczego nikt z obrońców wolności, równości i demokracji skandujących górnolotne hasła pod budynkiem Sejmu, Wawelem itp. nawet nie zająknął się o sprawie Piskorskiego. Można nie lubić partii “Zmiana”, ale sprawa Piskorskiego urąga poczuciu praworządności w takim stopniu, że trudno jest przejść obojętnie. A gdzie jest sławetna Amnesty International?