Setki martwych ptaków na drodze w Katalonii

Opublikowano: 21.02.2020 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1490

Hiszpanie zachodzą w głowę, co mogło stać się w Katalonii. Na jednej z głównych dróg znaleziono tam setki martwych ptaków.

Jeden z mieszkańców nagrał materiał podczas jazdy autostradą C-31b, łączącą Tarragonę z Salou i udostępnił wideo w sieciach społecznościowych, aby ostrzec policję i grupy środowiskowe o dziwnym odkryciu.

Zdarzenie przykuło uwagę Grup d’Estudi i Protecció dels Ecosistemes Catalans-Ecologistes de Catalunya (GEPEC), którzy uważają, że śmierć szpaków mogła być spowodowana wyciekami chemicznymi do atmosfery lub masowym zatruciem. Mieszkańcy twierdzą, że w powietrzu odczuwalny był silny zapach chemiczny.

Policja przedstawiła jednak inne wyjaśnienie, powołując się na fakt, że ptaki musiały zostać zabite na niskim pułapie lotu. Mężczyzna zadzwonił na numer 112 wkrótce po godzinie 17.00, aby zgłosić problem martwych ptaków na drodze. Miejscowa policja udała się na miejsce, aby pozbierać tuszki.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. LichoNiespi 23.02.2020 15:54

    Proponuje zainstalowac maszty nadajniki nie 5 G ale 7 G i zamiast martwych ptakow na ulicach zabaczycie martwych ludzi na ulicach.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.