Senatorzy z USA postulują atak nuklearny na Rosję

Opublikowano: 24.06.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3882

Najbardziej znany waszyngtoński neokonserwatysta, senator Lindsay Graham i jego neokonserwatywny kolega po stronie demokratów, Richard Blumenthal, przedstawili w Senacie rezolucję mającą usprawiedliwić III wojnę światową.

Jeśli Rosja lub Białoruś zdetonuje taktyczną bombę atomową na Ukrainie, lub jeśli coś się stanie z zaporoską elektrownią jądrową, powodując wyciek promieniowania, to ustawa ma zezwolić na użycie broni jądrowej i dodają, że całkowicie unicestwią Rosję. Nazywają to „atakiem na NATO”, twierdząc, że promieniowanie rozprzestrzeniłoby się na Europę, wywołując pełnowymiarową wojnę nuklearną.

Tak więc, jeśli Rosja użyje małej taktycznej broni nuklearnej, to NATO i USA mają prawo zniszczyć Rosję, z której opad nuklearny zniszczyłby znaczną część Europy i rozprzestrzeniłby się na Chiny. Tak więc, używając ich logiki, Chiny miałyby wtedy uzasadnienie, by zbombardować Stany Zjednoczone.

Cały problem pojawia się, gdy wsłuchamy się w ich groźby. Oni tworzą obraz rzeczywistości, w której Zachód może unicestwić Rosję, a ta jest kompletnie bezsilna, by taką samą bronią zniszczyć Waszyngton, Londyn, Brukselę, Frankfurt, Paryż, Rzym i oczywiście Kijów.

Lindsay Graham chce wykorzystać wyciek jakiekolwiek promieniowania z elektrowni jądrowej jako pretekst do rozpoczęcia III wojny światowej. Rosja zdobyła tę elektrownię na początku wojny. Oczywiście w tej sytuacji powinni obecnie ją wyłączyć i wywieźć uran do Rosji, ponieważ może stać się pretekstem do rozpoczęcia III wojny światowej.

Na podstawie: ArmstrongEconomics.com
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. emigrant001 24.06.2023 11:48

  Na szczęście to fejk,
  na razie:)

 2. criswhite 24.06.2023 17:43

  Mało prawdopodobne, że w przypadku ataku nuklearnego na Rosję ta nie odpowie gdy ludzie będą ginęli wtedy milionami. Bardzo możliwe, że nieprawdziwe wiadomości.

 3. MasaKalambura 25.06.2023 02:27

  Ta elektrownia została zdobyta i wyłączona. Ale to nie takie proste ją zatrzymać. Cały czas na dieslach a teraz jeszcze odcięto wodę. Ależ kogoś świerzbi przycisk.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.