Seks wywołuje gangrenę a sperma jest jak trucizna

Opublikowano: 17.12.2018 | Kategorie: Seks, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 16

W chińskiej prowincji Zhejiang na obozie dla dzieci dziewczynkom w wieku od 5 do 18 lat wmawiano, że kobiety, które często zmieniają partnerów seksualnych, zachorują na gangrenę i zgniją od środka, a ich kończyny trzeba będzie amputować – informuje „South China Morning Post”.

Na nakręconym ukrytą kamerą nagraniu widać, jak dzieci uczone są szacunku do rodziców, a dziewczynki są zachęcane do zajęcia tradycyjnego miejsca w społeczeństwie. Według nauczycieli „mężczyźni są niebem, a kobiety – ziemią. Kobiety muszą znać swoje miejsce i robić to, co należy”. Inny nauczyciel twierdził, że szacunek do rodziców wyleczył go z gorączki i raka. Wychowanki zmuszano do publicznego kajania się z braku szacunku do rodziców.

Jak poinformowała gazeta, dzieciom pokazywano nagranie, na którym zapłakana kobieta opowiadała o tym, że ubierała się w modne i wyzywające stroje, co stanowiło zaproszenie do tego, aby została poniżona i zgwałcona. “Krople spermy są jak trucizna. (…). Boję się, że moje ciało zgnije, będzie śmierdzieć i chorować, a potem amputują mi nogi” – mówiła kobieta.

Dziewczynkom wmawiano, że jeśli są bite lub besztane przez męża, nie powinny odpowiadać na obelgi i w żadnym wypadku nie mogą ubiegać się o rozwód.

Rząd miasta Wenzhou, gdzie znajduje się obóz, 10 grudnia nakazał natychmiastowe zamknięcie placówki.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o