Seks wywołuje gangrenę a sperma jest jak trucizna

Opublikowano: 17.12.2018 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2810

W chińskiej prowincji Zhejiang na obozie dla dzieci dziewczynkom w wieku od 5 do 18 lat wmawiano, że kobiety, które często zmieniają partnerów seksualnych, zachorują na gangrenę i zgniją od środka, a ich kończyny trzeba będzie amputować – informuje „South China Morning Post”.

Na nakręconym ukrytą kamerą nagraniu widać, jak dzieci uczone są szacunku do rodziców, a dziewczynki są zachęcane do zajęcia tradycyjnego miejsca w społeczeństwie. Według nauczycieli „mężczyźni są niebem, a kobiety – ziemią. Kobiety muszą znać swoje miejsce i robić to, co należy”. Inny nauczyciel twierdził, że szacunek do rodziców wyleczył go z gorączki i raka. Wychowanki zmuszano do publicznego kajania się z braku szacunku do rodziców.

Jak poinformowała gazeta, dzieciom pokazywano nagranie, na którym zapłakana kobieta opowiadała o tym, że ubierała się w modne i wyzywające stroje, co stanowiło zaproszenie do tego, aby została poniżona i zgwałcona. “Krople spermy są jak trucizna. (…). Boję się, że moje ciało zgnije, będzie śmierdzieć i chorować, a potem amputują mi nogi” – mówiła kobieta.

Dziewczynkom wmawiano, że jeśli są bite lub besztane przez męża, nie powinny odpowiadać na obelgi i w żadnym wypadku nie mogą ubiegać się o rozwód.

Rząd miasta Wenzhou, gdzie znajduje się obóz, 10 grudnia nakazał natychmiastowe zamknięcie placówki.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.