Sekretny sojusz bada wraki UFO

Opublikowano: 26.06.2023 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2412

Dziennikarze śledczy Jeremy Corbell i George Knapp wzbudzili na nowo zainteresowanie tematyką UFO. Przed kilkoma dniami ujawnili oni poufny list datowany na 22 marca 2023 roku. Zgodnie ze słowami obydwu whistleblowerów, jest to korespondencja wysłana przez kanadyjskiego posła Larry’ego Maguire’a do ministra obrony tego kraju.

Autentyczność listu nie została potwierdzona przez władze Kanady, co nie musi oznaczać, iż jest to fałszerstwo. Jego treść ujawnia intrygujące szczegóły dotyczące tajnego programu w ramach sojuszu „Five Eyes”, obejmującego USA, Kanadę, Australię, Wielką Brytanię i Nową Zelandię. Cel programu to analiza i pozyskanie technologii z rozbitych UFO. Rzekomo, niektóre z tych pojazdów pochodzą z lat pięćdziesiątych XX wieku.

Moment ujawnienia tych informacji nie wydaje się przypadkowy, biorąc pod uwagę niedawne pojawienie się demaskatorów, takich jak David Charles Grusch. Ujawnienie wspomnianego wyżej listu, rzuca więcej światła na istnienie wielonarodowej koordynacji działań związanych z pozyskiwaniem pozaziemskiej technologii. Sceptycyzm wydaje się w tym miejscu niezbędny, choć nie należy zapominać, że Jeremy Corbell i George Knapp to nie są zwykli śledczy.

W przeszłości ujawnili oni wiele autentycznych nagrań i zdjęć wykonanych przez amerykańskie wojsko. Zaledwie kilka tygodni temu, ujawnili oni materiał filmowy przedstawiający ogromne UFO unoszące się nad bazą wojskową Stanów Zjednoczonych nieopodal Twentynine Palms w Kalifornii. Czy wielokrotne „ujawnienia” dotyczące tajnych programów na pojazdach pozaziemskich to jedynie zasłona dymna? Trudno nie rozważyć takiej możliwości.

O tym, jaka jest prawda, przekonamy się zapewne w przyszłości.

Na podstawie: M@tis
Na podstawie: WeaponizedPodcast.com
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.