Sekielskiego nie interesuje handel dziećmi?

Opublikowano: 17.05.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Sekielskiego nie interesuje handel dziećmi?

Liczba wyświetleń: 7

Paweł Bednarz z Fundacji im. Dobrego Pasterza od dawna próbuje zainteresować Tomasza Sekielskiego problemem handlu dziećmi na zagraniczne adopcje, często z łamaniem praw dziecka i rozdzielaniem rodzeństw, które tracą z sobą kontakt. Adopcje, które powinny być zgodnie z prawem ostatecznością, są nadużywane. Choć jest to sprawa, od której w Polsce mogłoby się mocno zatrząsnąć, autora filmu “Tylko nie mów nikomu” ta sprawa nie interesuje. Oto dowód, że o tym wie, wysłane maile i braki odpowiedzi. Interesują go księża-pedofile z czasów PRL-u, a nie interesuje krzywda dzieci dziejąca się na naszych oczach, tu i teraz. Czy zajmie się tym problemem, w sprawie którego pisma do Ministerstwa Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego wysyłali we wspólnym piśmie Rzecznik Praw Dziecka i Rzecznik Praw Obywatelskich o sygnaturach IV.7023.8.2018.AW i ZSR.422.21.2017.MK z dnia 8 listopada 2017 r. (bez reakcji Zbigniewa Ziobro) i nakręci o nim film?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o