Schwab mówił o paszportach zdrowia już w 2016 r.

Opublikowano: 14.05.2021 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4248

Założyciel Światowego Forum Ekonomicznego, Klaus Schwab, wezwał w 2016 r. do wprowadzenia w ciągu 10 lat obowiązkowej przepustki zdrowia, która miałaby formę wszczepianych czipów.

W wywiadzie z 2016 roku, który przyciąga teraz uwagę w całym kraju, Schwab, m.in. założyciel globalistycznego programu Wielkiego Resetu, wyjaśnił, że w ciągu dziesięciu lat ludzkość będzie musiała posiadać wszczepialne mikroczipy, które będą służyć jako globalna przepustka zdrowotna.

Prowadzący wywiad zapytał Schwaba po francusku: „Mówimy o chipach, które można wszczepiać. Kiedy to będzie?”. „Z pewnością w ciągu najbliższych 10 lat” – odpowiedział Schwab. „I najpierw wszczepimy je w nasze ubrania. A potem moglibyśmy sobie wyobrazić, że wszczepimy je do naszych mózgów lub w naszą skórę”.

Schwab poszedł jeszcze dalej, opisując transhumanistyczne marzenie globalistów o bezpośredniej „fuzji” świadomości ze „światem cyfrowym”. „I być może w końcu nastąpi bezpośrednia komunikacja między naszymi mózgami a światem cyfrowym” powiedział. „To, co widzimy, jest rodzajem fuzji świata fizycznego, cyfrowego i biologicznego”. Nalegał, że ludzie wkrótce będą mogli po prostu powiedzieć „Chcę się teraz połączyć się z kimkolwiek”, aby bezpośrednio połączyć swoje umysły z umysłem innej osoby.

Stworzenie cyfrowego Znaku Bestii jest jednym z kluczowych założeń Wielkiego Resetu, który opisuje przekształcenie globalnej gospodarki i konsolidację władzy dla budowy Nowego Porządku Świata.

Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. gajowy 14.05.2021 12:55

    Schwab to niezły prowokator.
    “wszczepimy je do naszych mózgów lub w naszą skórę”
    Ci “wizjonerzy” są już tak bezkrytyczni względem swoich pomysłów, że nie zauwazyli, iż od jakiegoś czasu działają jak czerwona płatchta na byka. Pewnie ktoś ich wykorzystuje w tym celu.

  2. Collega 15.05.2021 00:21

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.