Nie wierzysz w pandemię? Będą cię szpiegować!

Opublikowano: 29.04.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2523

Niemiecki wywiad krajowy zapowiedział w środę, że będzie inwigilował członków coraz bardziej „agresywnego ruchu negacjonistów koronawirusowych”, ponieważ stwarzają oni ryzyko zagrażające państwu.

Ruch rozwinął się od krytykowania lockdownów, masek i innych środków , po krytykę państwa, globalizmu i podważanie wiarygodności prasy. „Nasz podstawowy porządek demokratyczny, a także instytucje państwowe, takie jak parlamenty i rządy, były narażone na wielokrotne ataki od początku stosowania środków mających na celu powstrzymanie pandemii Covid-19” — stwierdziło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w oświadczeniu potwierdzającym, że część ruchu negacjonistów jest pod obserwacją.

Władze uważają, że grupy zaprzeczające koronawirusowi mogą nadal się rozwijać i stanowić zagrożenie po zakończeniu pandemii.

Wskazuje się także na związki z „prawicowymi ekstremistami”.

Opracowanie: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. moromen 30.04.2021 10:47

  Zamiast kultu istniejącego jako wyspa w obrębie dominującej kultury, kult stał się dominującą kulturą, a ci z nas, którzy nie przyłączyli się do kultu, stali się odizolowanymi wyspami w jej obrębie

  Sześć warunków kontroli umysłu:
  1. Utrzymywanie osoby w nieświadomości tego, co się dzieje i jak krok po kroku jest ona zmieniana. Potencjalni nowi członkowie są prowadzeni, krok po kroku, przez program zmiany zachowań, nie znając ostatecznej agendy ani celów grupy.
  2. Kontrolowanie środowiska społecznego i/lub fizycznego danej osoby, a zwłaszcza kontrolowanie jej czasu.
  3. Systematycznie stwarzanie poczucia bezsilności w ludziach.
  4. Manipulowanie systemem nagród, kar i doświadczeń w taki sposób, aby powstrzymać zachowania, które odzwierciedlają dawną tożsamość społeczną danej osoby.
  5. Manipulowanie systemem nagród, kar i doświadczeń w celu promowania uczenia się ideologii lub systemu przekonań grupy oraz zachowań aprobowanych przez grupę. Dobre zachowanie, demonstrowanie zrozumienia i akceptacji przekonań grupy oraz podporządkowanie się są nagradzane, podczas gdy kwestionowanie, wyrażanie wątpliwości lub krytykowanie spotyka się z dezaprobatą, zadośćuczynieniem i możliwym odrzuceniem. Jeśli ktoś wyraża wątpliwości i pytania, daje się mu odczuć, że jest coś z nim nie tak, że pyta.
  6. Przedstawić zamknięty system logiczny i autorytarną strukturę, która nie dopuszcza informacji zwrotnej i odmawia modyfikacji, chyba że za zgodą kierownictwa lub na mocy rozkazu wykonawczego. Grupa ma odgórną, piramidalną strukturę. Liderzy muszą mieć werbalne sposoby, aby nigdy nie przegrać.
  https://pubmedinfo.org/2021/04/29/szesc-warunkow-kontroli-umyslu/

 2. gajowy 30.04.2021 12:19

  Im większy zamordyzm w ramach Dyktatury Medycznej tym szybciej się ta Dyktatura wypali i skompromituje.

 3. JaceK 30.04.2021 13:30

  Gajowy, nie bądź takim optymistą. Niektóre dyktatury w XX w. ,co prawda trwały krótko, ale skosiły weledziesiąt milionów ofiar. Dyktatura to dyktatura, niby w słowie jest dykta, ale to niewiele zmienia.

 4. robi1906 30.04.2021 14:45

  Niezniszczalna dyktatura trwa już 2 tysiące lat i będzie trwała jeszcze długo. A imię jej Lichwa.
  Dyktatury faszystowskie czy komunistyczne, zostały zainicjowane i wymyślone, bo ani Hitler ani Lenin, nie spadli z kosmosu,
  a co do dyktatury medycznej, jest ona na rękę Lichwie więc będzie trwała razem z nią, polecam przyglądnąć się “epidemii opiatów w USA” ilu narkomanów z niej stworzono i ilu nieboszczyków, a jedyną “nagrodą” dla jej twórców są miliardy na koncie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.