Saudyjski książę został wychłostany

Opublikowano: 03.11.2016 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 711

Saudyjski książę z rządzącej rodziny królewskiej został poddany chłoście za popełnione przestępstwa i skazany na karę więzienia. Taką informację przekazała saudyjska gazeta “Al-Okaz”.

Według informacji gazety książę Al Saud został wychłostany w więzieniu, w mieście Dżudda na zachodzie kraju, po tym, jak lekarz stwierdził brak przeciwwskazań dla takiej formy kary. Gazeta nie pisze, za jakie właściwie przestępstwo książę został skazany.

W październiku władze saudyjskie wykonały karę śmierci na innym księciu z dynastii królewskiej, Turki bin Saud al-Kabirze, skazanym za zabójstwo swojego przyjaciela, saudyjskiego poddanego Adela al-Mohaimeeda. Była to pierwsza od 1970 roku egzekucja członka rodziny królewskiej.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.