Saudyjski książę został wychłostany

Opublikowano: 03.11.2016 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3

Saudyjski książę z rządzącej rodziny królewskiej został poddany chłoście za popełnione przestępstwa i skazany na karę więzienia. Taką informację przekazała saudyjska gazeta “Al-Okaz”.

Według informacji gazety książę Al Saud został wychłostany w więzieniu, w mieście Dżudda na zachodzie kraju, po tym, jak lekarz stwierdził brak przeciwwskazań dla takiej formy kary. Gazeta nie pisze, za jakie właściwie przestępstwo książę został skazany.

W październiku władze saudyjskie wykonały karę śmierci na innym księciu z dynastii królewskiej, Turki bin Saud al-Kabirze, skazanym za zabójstwo swojego przyjaciela, saudyjskiego poddanego Adela al-Mohaimeeda. Była to pierwsza od 1970 roku egzekucja członka rodziny królewskiej.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o