Saudyjka aresztowana za niepokojenie mężczyzn

Opublikowano: 29.11.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1462

Młoda Saudyjka została aresztowana za niepokojenie mężczyzn. Niepokojenie polegało na tym, że jadąc samochodem kobieta przez otwarte okno śmiała się do przechodzących mężczyzn, machała do nich ręką i rzucała żartobliwe uwagi – innymi słowy, flirtowała z nimi. W dodatku nie miała zasłoniętych włosów.

https://www.youtube.com/watch?v=Ll7ZIudEWzE

Chociaż kobiety w Arabii Saudyjskiej zyskały ostatnio prawo prowadzenia samochodu i wyjazdu za granicę bez zgody męskiego opiekuna, to aktywistki walczące o prawa kobiet są aresztowane. Kilkanaście kobiet, walczących o prawo do prowadzenia samochodu, przebywa od ponad roku w areszcie i oczekuje na proces.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: AlAraby.co.uk
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Radek 29.11.2019 17:07

    Została aresztowana zgodnie z prawem zatem cała rzesza praworządnych krzykaczy w Polsce powinna być zadowolona i napiętnować “piratkę” za łamanie prawa.

  2. tomasz26 29.11.2019 18:20

    wszechogarniająca pruznosc i zboczenia dotrą i tam z wiatrem zmian nwo .. takie stare przysłowie: gdzie diabeł nic nie może tam babę pośle…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.