Satanistyczna sekta żyje w lasach na Podkarpaciu?

Opublikowano: 27.09.2023 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 4492

Wśród mieszkańców Tarnobrzegu i okolicznych wiosek krążą plotki, jakoby w lasach na Podkarpaciu rezydowała sekta satanistów. Członkowie kultu mają odprawiać w głuszy czarne msze i zabijać zwierzęta. O sprawie pisze lokalny portal „Echo Dnia”.

Mieszkańcy Podkarpacia uwierzyli w plotki o sekcie satanistów, która miałaby chodzić po okolicznych lasach. Kultyści, zdaniem osób, które rozsiewają plotki, mają m.in. zabijać leśne zwierzęta, składając je w ofierze podczas odprawiania czarnych mszy.

Plotka na pierwszy rzut oka niedorzeczna, stała się jednak bardzo popularna wśród mieszkańców i wierzy w nią wiele osób. Mimo pogłosek nikt nie zgłosił jeszcze sprawy na policję – informuje „Echo Dnia”.

„Jak przekazała nam podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy policji w Tarnobrzegu, policja nie otrzymała do poniedziałku 25 września żadnego oficjalnego zgłoszenia dotyczącego czyichkolwiek obaw o swoje zdrowie czy życie” – czytamy na lokalnym portalu.

Osoby, które sceptycznie podchodzą do teorii o satanistach, którzy ukrywają się w lasach na Podkarpaciu, mają inne wytłumaczenie tego, skąd wzięły się plotki. „Fakt” rozmawiał z jednym z takich sceptyków – mieszkańcem Grębowa. Uważa on, że nie sataniści, a zawistni grzybiarze chodzą po lasach i straszą. „Zaczął się sezon na grzyby. Zazdrośni grzybiarze nie chcą stracić urobku i w ten sposób pozbywają się konkurencji, strasząc innych wejściem do lasu” – uważa mężczyzna cytowany przez „Fakt”.

Autorstwo: SG
Na podstawie: „Echo Dnia”, „Fakt”
Źródło: NCzas.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. adambiernacki 28.09.2023 08:02

    Satanistyczna sekta żyje w City of London. Satanistyczna sekta żyje w Nowym Jorku. Satanistyczna sekta żyje w Moskwie. Satanistyczna sekta żyje w Hollywood. Satanistyczna sekta żyje w szwajcarskiej Bazylei. Satanistyczna sekta żyje w Brukseli. Stajemy się wielkim światem teraz satanistyczna sekta żyje w polskich lasach. To musi być jakiś surwiwalowy odłam satanistycznej sekty. Jeśli chodzi o rezolutną teorię o grzybiarzach to myślę, że jest to próba zmylenia organów ścigania żywo zainteresowanych zajęciem się doniesieniami. Rozmówca co prawda wskazuje na grzybiarzy ale jednocześnie neguje ich satanistyczność. Bardzo podejrzane.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.