Sąd upokarza łamiącą prawo policję

Opublikowano: 05.05.2021 | Kategorie: Filmy dokumentalne, Prawo

Liczba wyświetleń: 1836

Policjanci ciągną osobę protestującą w celu… wylegitymowania jej! Policjanci przed sądem fałszywie oskarżają swoją ofiarę i wkładają w jej usta słowa, których nie wypowiedziała!? Relacja z sądu, który ogłosił wyrok uniewinniający i przedstawił uzasadnienie bolesne dla Policji.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. wert 05.05.2021 17:23

    No i brawo. CHWDP Teraz jeszcze tylko proces cywilny o odszkodowanie z prywatnej kieszeni bezmyślnych bandytów.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.