Sąd skazał Alexa Jonesa na grzywnę 1 miliarda dolarów!

Opublikowano: 14.10.2022 | Kategorie: Media, Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2186

W środę sędzia w Connecticut orzekł, że prowadzący audycje radiowe Alex Jones będzie musiał zapłacić blisko 1 miliard dolarów odszkodowania rodzinom Sandy Hook za spekulacje na temat sfingowania strzelaniny w szkole.

Po ponad dwóch dniach deliberacji sześcioosobowe jury podjęło decyzję o odszkodowaniach, jakie Jones powinien zapłacić, mimo że nigdy nie wspominał o imionach wielu skarżących go powodów, którzy go pozwali.

Drugą najwyższą kwotę odszkodowania jury przyznało agentowi FBI Williamowi Aldenbergowi, którego Jones nigdy nie wspomniał z imienia. Ma zapłacić 90 milionów dolarów odszkodowania, chociaż nie miał związku z żadnymi dziećmi lub personelem, którzy zmarli podczas masowej strzelaniny.

Jones zareagował na bezprecedensowy werdykt w programie Alex Jones Show chwilę po jego oświadczeniu.

„Chcą odstraszyć wszystkich od wolności i odstraszyć nas od kwestionowania Uvalde i tego, co się naprawdę tam wydarzyło, w Parkland lub innych wydarzeń. I wiecie co? Nie boimy się i nigdzie nie odchodzimy, i nie przestaniemy działać” – powiedział Jones. „Za setki tysięcy dolarów mogę zatrzymać ich w sądzie przez lata, mogę odwołać się od tego, możemy przeciwstawić się tej parodii, w stosunku do miliardów dolarów, których chcą. To żart”.

„Ten skorumpowany, umierający system polityczny chce zrobić ze mnie diabła. Nie jestem diabłem, a Bóg jest moim sędzią, nie ty, wy, globalistyczne szumowiny” – kontynuował. „Oto jak zdesperowany jest establishment. Jestem zaszczycony takim obrotem spraw. Czekamy więc na sędziego, ponieważ nie dopisali miejsc po przecinku w sumach, ile milionów jak sądzę, i dlatego jest to taki żart. Nie mam nawet 2 milionów dolarów w gotówce”.

Na konferencji prasowej po wyroku adwokat Jonesa Norm Pattis powiedział, że nie może się doczekać odwołania od wyroku.

„Nie zgadzamy się z podstawą wykonania zobowiązania, nie zgadzamy się z oczeczeniem sądu w odniesieniu do dowodów. W ponad 200 sprawach sądowych w mojej karierze nigdy nie widziałem takiego procesu” – powiedział reporterom Pattis. „Dzisiaj jest bardzo, bardzo mroczny dzień dla wolności słowa”.

Pattis dołączył również do programu „War Room”, aby bardziej szczegółowo odnieść się do wyroku i co oznacza on dla wolności słowa. „Ten werdykt pojawił się po sierpniowym osądzeniu w Teksasie, gdzie Jonesowi kazano zapłacić 45 milionów dolarów odszkodowania i odszkodowania karnego w innej sprawie – Sandy Hook”.

Źródło oryginalne: Infowars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stary Kulas 15.10.2022 15:26

    Normalnie jestem za wolnością słowa, ale przez te kłamliwego gnoja ludzie mówiący prawdę mają opinię szurów i “foliarzy”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.