Sąd orzekł, że testy PCR na COVID-19 są niewiarygodne

Opublikowano: 24.11.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2740

Portugalski sąd orzekł, że PCR nie jest wiarygodnym testem na obecność SARS-CoV-2. Każda kwarantanna wymuszona na podstawie jego wyników jest niezgodna z prawem.

W orzeczeniu zasugerowano, że jakakolwiek przymusowa kwarantanna zastosowana wobec osób zdrowych, może naruszać ich prawo do wolności. Co więcej, sędziowie orzekli, że pojedynczy pozytywny test PCR nie może służyć jako skuteczna diagnoza infekcji.

Decyzja sądu dotyczy czterech turystów z Niemiec, którzy zostali przebadani przez lokalną inspekcję sanitarną.. Jeden z nich otrzymał wynik dodatni, a trzej pozostali zostali uznani za osoby z „wysokim ryzykiem infekcji” przez kontakt z zakażonym kolegą.

Wszyscy czterej przed wyjazdem z Niemiec, mieli negatywny wynik testu na obecność SARS-CoV-2, który wykonany został na mniej niż 72 godziny przed wyjazdem z kraju.

W orzeczeniu sędziowie powołali się na kilka badań naukowych. Wnioski jednego z nich mają dowodzić, że podczas przeprowadzania testów PCR z 35 lub więcej cyklami – dokładność spadła do 3%, co oznacza, że ​​nawet 97% wyników pozytywnych może być fałszywie dodatnich! Badania, na które powołali się sędziowie pozwalają stwierdzić, że każdy test PCR wykorzystujący ponad 25 cykli jest całkowicie niewiarygodny!

Decyzja portugalskiego sądu stanowi precedens i bardzo mocny sygnał dla wszystkich rządów wymuszających represje na obywatelach. Teraz już głupia retoryka dotycząca testowania nie będzie mogła być z taką idiotyczną nonszalancją prezentowana przez polityków i „ekspertów” głównego nurtu.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Remigiusz 24.11.2020 21:45

    Do Allex – ciesz się że nie zaszczepić … a pisze się plandemii … 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.