Rzeżączka HO41 o wiele groźniejsza niż AIDS

Opublikowano: 10.05.2013 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2

Amerykańscy lekarze ostrzegają przed nową odmianą choroby przenoszonej drogą płciową. Zmutowana odmiana rzeżączki ma być o wiele groźniejsza niż AIDS.

Odporny na antybiotyki szczep rzeżączki HO41 został odkryty w Japonii dwa lata temu u 31-letniej kobiety. Dopiero teraz jednak naukowcom udało się dokładnie przebadać bakterie.

“To może być o wiele groźniejsze niż AIDS, ponieważ bakterie są bardziej agresywne i mogą rozprzestrzeniać się o wiele szybciej – mówił lekarz, specjalista chorób wenerycznych, Alan Christianson. Zarażenie się rzeżączką z tego szczepu może prowadzić do wstrząsu septycznego, a w efekcie do śmierci w ciągu kilku dni. To jest najbardziej niebezpieczne” – dodał.

O nowej odmianie choroby alarmował już dyrektor amerykańskiego instytutu chorób wenerycznych. To sytuacja awaryjna. Z biegiem czasu staje się coraz bardziej niebezpieczna – mówił William Smith.

Wezwał również Kongres USA, żeby przeznaczył dodatkowe 54 miliony dolarów na badania mające na celu opracowanie skutecznego antybiotyku. Część pieniędzy ma pójść również na kampanię informacyjną.

Autor: wibi
Na podstawie: Fox News, RMF FM
Źródło: Losy Ziemi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

13
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Aaron Schwarzkopf
Użytkownik

Jakiś czas temu podobne przypadki zaczęto odnotowywać w Wielkiej Brytanii. Z roku na rok rośnie tam procentowy udział zachorowań na odmianę rzeżączki odpornej na klasyczne antybiotyki. Odmiana ta wymaga bardzo agresywnego i długotrwalego leczenia.
Banalny tryperek przestał już być taki banalny…

kudlaty72
Użytkownik
kudlaty72

Kilka lat temu w necie był wywiad z doktorem,który pracował w ekipie rozprzestrzeniającej AIDS w USA.Jak widać za mała śmiertelność i stworzyli nowego potwora,który również będzie przenoszony głównie w szczepionkach.

ninjas84
Użytkownik
ninjas84

Groźniesze od AIDS :P…
już wielokrotnie udowadniano że nie ma czegoś takiego, ja osobiście w to wierzę.
Tym bardziej że znam pośrednio przypadki osób które zaczynały zdrowieć po odstawieniu wszystkich leków na tę rzekomą chorobę…

Aaron Schwarzkopf
Użytkownik

A propos AIDS: kolejny raz wstawiam tego linka:
http://duesberg.com/
Warto poczytać, Peter Duesberg nie jest oszołomem…

goldencja
Użytkownik
goldencja

Zanim napisze się, że coś jest groźniejsze od AIDS, powinno się zapoznać czym jest AIDS i w jakim czasie od wystąpienia pierwszych objawów człowiek umiera. Czy takie porównanie ma sens? Nie, bo AIDS to nie choroba tylko zespół objawów różnych chorób nabytych w wyniku upośledzenia układu immunologicznego w wyniku rozwoju infekcji HIV. Nie trzeba też każdej nowej odmiany wirusów i bakterii od razu przypisywać twórczości człowieka. No, ale skoro tylu użytkowników odrzuca ewolucję, to pozostają teorie spiskowe…

Prometeusz
Użytkownik
Prometeusz

@Goldencja:

1) Nie teorie spiskowe, tylko fakty. Primo – HIV to teoria spiskowa, bowiem istnienia tego wirusa nie udowodniono, a już na pewno nie w powiązaniu z RÓŻNYMI jednostkami chorobowymi, które próbuje się określać mianem AIDS (vide: jak to się dzieje, że w krajach zachodnich większość zakażonych to homoseksualni mężczyźni i narkomani, zaś w subsaharyjskiej Afryce – procent kobiet i mężczyzn jest niemal równy? W Afryce nie ma homoseksualistów, czy też może na ‘zachodzie’ wśród heteroseksualistów występuje lepsza edukacja seksualna…?).

2) Znowu się zaczyna: ‘Kto nie wierzy w ewolucję, ten jest religijnym oszołomem/głupkiem od channellingów/wstawić dowolną obelgę’. Argvmentvm ad personam. Ewolucja dlatego jest teorią, bo brak na nią dowodów (będąc szczerym, jest dość dowodów, by wrzucić ją do śmietnika, ale o tym mówić nie wypada – bo to nie żadna teoria naukowa, ale kosmogonia, na której opiera się współczesna cywilizacja.

Pozdrawiam,
Prometeusz

dartan
Użytkownik
dartan

na wszystkie różne biologiczne wynalazki made in spec army najlepszy jest traktowanie bakcyli prądem elektrycznym o napięciu w żaden sposób niegroźnym dla człowieka. Bakcyle zwyczajnie zanikają i przestają istnieć.

dartan
Użytkownik
dartan

dezynfekcja bezalkoholowa to zapper, farmaceuci są zbędni, można spotkać na allegro

dartan
Użytkownik
dartan

prąd na drobnoustroje, które wywołują choroby ciężkie do wyleczenia (częstotliwości mikroprądu w Hz)
Rzeżączka też tam jest , na zmodyfikowaną można pewnie znaleźć
http://www.electroherbalism.com/Bioelectronics/FrequenciesandAnecdotes/cAFL.htm

dartan
Użytkownik
dartan

Najpierw się trzeba zarzeżądczyć, potem skołować kasę na adamir, podłączyć się do elektrod i czekać, rzeżączka znikniei?
Minie i zniknie jak Aids, który też przy okazji może bezpowrotnie ulec zagładzie.
http://radamirmedical.pl/
Przerąbane jest teraz być farmaceutą…

dartan
Użytkownik
dartan

jest zestaw częstotliwości na AIDS
alkoholizm ma tylko jedną: 10 000 Hz – ponure częstotliwości nawet niesłyszalne gdyby to przerobić na sygnały dźwiękoweale… ale są

dartan
Użytkownik
dartan

farmaceuci są już bezbronni.
ale będą walczyć pewnie do samego końca bo majątek zdobyty na chorobach ciężko będzie zwrócić.

dartan
Użytkownik
dartan

@realista – oglądaj telewizję