Rząd zabierze nam jedną pensję w roku!

Opublikowano: 19.01.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 771

„Poziom inflacji w Polsce jest rekordem post-PRL-u”- mówi poseł Grzegorz Braun zwracając uwagę, że właściwy poziom zjawiska dla przeciętnej rodziny w Polsce jest o wiele wyższy, niż oficjalnie podawane statystyki. Te obejmują choćby ceny lokomotyw, których wartość nie wzrosła, tak jak np. cena chleba, i nie są one towarem pierwszej potrzeby. Przyjmując jednak, że ceny wszystkich towarów i usług rosną podobnie i tak należy zauważyć, że na ukrytym podatku inflacyjnym rząd zabierze nam jedną pensję w roku. To ważne także z punktu widzenia typowego wyborcy PiS-u, który wierzy, że dostaje od rządu pieniądze w prezencie. Jest to typowy mechanizm przekupywania ludzi ich własnymi pieniędzmi.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.