Rząd rozważa odpłatny przymus szczepienny

Opublikowano: 02.07.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1865

Analiza wywiadu z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim. Rząd rozważa wprowadzenie jesienią przymusowych szczepień preparatami na COVID-19. W tym samym czasie rząd oficjalnie informuje, że rozważa wprowadzenie od 1 października opłat za usługę zaszczepienia. Wynika więc, że rząd PiS-u chce zmuszać obywateli do płatnych zastrzyków preparatem, którego nie chcą. A gdzie ta dobrowolność, o której tyle PiS mówił? Gdzie przestrzeganie „Konstytucji”? Prezydent Duda – doktor prawa – wszystko podpisze?


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

  1. NORB 02.07.2021 17:52

    To jest blef. Wpadli teraz na pomysł, że może sprowokują tych, którzy bardziej boją się stracić kasę niż własne zdrowie. Poza tym ludzie – NIC co “daje” polsko-języczny rząd nie jest za darmo! WSZYSTKO pochodzi z naszych podatków. Więc dalej będą czepić ludzi za naszą kasę, ale to nie wyjdzie aby i zmusić aby ludzie się czepili i jeszcze za to płacili za usługę, no way.

  2. hashi 02.07.2021 18:01

    Jeśli te mutageny będą płatne znaczy, że zapłacimy za nie dwa razy, raz w podatkach i raz przy zakupie. Jeśli ktoś ma zamiar płacić za to gó..no to lepiej zapłacić 100 Euro za virtualną dawkę z wpisem do rejestru. Na czarnym rynku jest sporo ofert, pięlęgniarki, ratownicy.

  3. beth 02.07.2021 19:28
  4. kufel10 03.07.2021 04:55

    Przeczytajcie sobie “Kariera prokuratora Żółcia” do pobrania darmowy ebook na stronie Giertycha. Lepsze niż dobry film, nie mówię o serialach, bo te są dla ciemnoty. Powiedzmy że zahacza o te tematy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.