Rząd Holandii wyrzuci nieszczepione dzieci z przedszkoli

Opublikowano: 26.08.2018 | Kategorie: Edukacja, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1513

Już niedługo holenderski rząd planuje podjąć kolejne kroki w celu pozbawienia obywateli tego kraju wyboru w zakresie szczepienia. Rząd Holandii motywując to ochroną zdrowia swoich obywateli, planuje szereg represji w stosunku do osób, które wybiorą nie ryzykować powikłań poszczepiennych.

Władze planują utworzyć kampanię informacyjną dla sceptycznych wobec szczepionek rodziców. Zapowiedziano również, że niedługo przedszkola i podobne placówki będą mogły odmówić opieki nad nieszczepionymi dziećmi!

Przedstawiciele rządu twierdzą, że miejsca opieki nad dziećmi muszą spełniać odpowiednie warunki bezpieczeństwa. Jest to nieco zaskakujące, bo skoro wśród dzieci zaszczepionych znajdzie się kilka nieszczepionych, to nawet jeśli te zachorują, reszta powinna być przecież chroniona dzięki szczepionce. Skoro tak nie jest to czy to ma oznaczać, że szczepionki nie działają?

Aby jakoś odpowiedzieć na ten logiczny do bólu argument ukuto pojecie odporności zbiorowej. Jest to twór statystyczny obrazujący spadek ilości szczepień poniżej 95% co rzekomo pozwala na łatwiejsze mutacje wirusa. Ponieważ wiedza na temat powikłań poszczepiennych jest coraz bardziej powszechna spadek ilości szczepień zaobserwowanow wielu europejskich krajach, włącznie z Holandią.

Właśnie z tego powodu tamtejszy rząd zastanawia się, czy nie zmusić ludzi do wstrzykiwania dzieciom tych substancji zwanych szczepionkami, stosując ewentualnie sankcję w postaci braku zgody na uczęszczanie dziecka do przedszkola, żłobka i innych tego typu placówki. Zdaniem urzędników, powinny mieć one prawo do odmowy opieki nad nieszczepionymi dziećmi. Pomysł ten jest popierany przez 3 największe partie w tym kraju.

Propaganda towarzysząca szczepieniom jest bardzo skuteczna. Zdaniem jej propagatorów wraz z rosnącą liczbą tak zwanych antyszczepionkowców rośnie też ilość zachorowań na rzekomo wyeliminowane choroby. Dowodzić ma temu to, że w roku 2018, w całej Europie wykryto ponad 41 tysięcy przypadków Odry, co jest wzrostem w porównaniu z poprzednim rokiem (24 tysiące), czy 2016 (5 tysięcy). Jednak proszczepionkowi statystycy nie są łaskawi zauważyć, że przypadki te pochodzą głównie z Europy Wschodniej, gdzie ruch przeciw szczepionkom nie jest aż tak silny, a tak zwana wyszczepialność, dzięki mentalności niewolniczej, wciąż jest na rekordowo wysokim poziomie.

Autorstwo: DoritosNachoCheese
Zdjęcie: EME (CC0)
Na podstawie: Nltimes.nl
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. janek200 27.08.2018 14:50

    Prawidłowo

  2. Murphy 28.08.2018 11:52

    @janek200: Odedzwał się niewolnik.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.