Ruskie polskie e-maile kradno…

Opublikowano: 21.06.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 529

W Polsce również priorytetem wydaje się ustalenie faktu kto zhakował konta polityków i w jaki sposób to zrobił? Na to jest kilka teorii, z których każda jest prawdopodobna, ale żadnej nie popierają przekonujące dowody. Pierwsza mówi o niefrasobliwości żony szefa kancelarii prezesa rady ministrów, która miała wszędzie używać tych samych haseł, a dodatkowo jeszcze je zapisywać na różnych urządzeniach, dzięki czemu ktoś dotarł również do korespondencji jej męża, od którego wszystko przecież się zaczęło. Druga mówi o konflikcie z człowiekiem, który pracował dla Michała Dworczyka i miał dostęp do urządzeń szefa, dzięki czemu pozyskał hasła do jego prywatnej korespondencji. No i wreszcie trzecia teoria, najbardziej promowana przez rząd, czyli atak hakerów, którzy pod kuratelą służb specjalnych Rosyjskiej Federacji mieli dokonać ataku na naszą ojczyznę. W minionym tygodniu Jarosław Kaczyński przedstawił tę tezę jako niepodważalny fakt. Zaapelował do społeczeństwa o nieuleganie wszystkiemu, co się wkrótce ukaże w Internecie oraz poprosił rządy państw UE i NATO o pomoc w schwytaniu sprawców… a także ukaranie Rosji!

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.