Rudy w natarciu!

Opublikowano: 02.10.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1094

„Marsz Miliona Serc”, który wczoraj przeszedł przez Warszawę, miał być w założeniu wydarzeniem, które odmieni bieg kampanii wyborczej. Setki tysięcy uczestników na ulicach stolicy i udział liderów Nowej Lewicy, pozornie zdają się pokazywać, że cel został osiągnięty. Czy aby na pewno? NBa razie umysły Polaków rozgrzewa do tego dyskusja wokół filmu Agnieszki Holland „Zielona granica”, który ma opowiadać o kryzysie migracyjnym na granicy polsko-białoruskiej, a na froncie ukraińskim pojawił się nowy przeciwnik i jest nim… Polska! Co prawda militarnie nadal – wedle narracji Warszawy i Kijowa – stoimy po tej samej stronie, ale gospodarczo już niekoniecznie. W cieniu wojny na Ukrainie pozostaje natomiast tragedia Ormian, gdyż dopełnił się los nieuznawanej na arenie międzynarodowej ormiańskiej republiki Górskiego Karabachu. Wojska Azerbejdżanu zajęły sporne tereny, co spowodowało masowy exodus tamtejszej ludności, obawiającej się siłowego rozwiązania problemu przez wspieranych m.in. przez Turcję i Izrael – Azerów. O tych i innych wydarzeniach minionych tygodni w kolejnym odcinku „Komentarza koniecznego” opowiedzą Kamil Klimczak i Piotr Korczarowski.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.