Rtęć w szczepionkach powoduje objawy autystyczne

Opublikowano: 09.09.2014 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 536

Oprócz przyznania się do oszustwa w badaniu CDC (amerykański odpowiednik polskiego Sanepidu) z 2004 roku, które pozwoliło na oczyszczenie z zarzutów szczepionki MMR, dr William Thompson, naukowiec CDC twierdzi, że istnieje związek pomiędzy rtęcią (tiomersalem) w szczepionkach a autyzmem.

Thompson twierdzi, że podawanie szczepionki zawierającej rtęć kobietom w ciąży jest czymś, czego by nigdy nie zrobił.

Thompson sformułował w naukowym żargonie, następującą uwagę, iż “Istnieje obecnie biologiczna wiarygodność by stwierdzić, że tiomersal wywołuje objawy podobne do autystycznych”.

Dla naukowca z CDC stwierdzenie takiego faktu po tym, jak miliony dolarów zostały wydane przez tę agencję i rząd USA, aby dojść do wniosku, że rtęć nie ma związku z autyzmem, jest… co najmniej nadzwyczajne.

Propagandowa mantra stwierdzająca, iż tiomersal jest bezpieczny była powtarzana tysiące razy przez media głównego nurtu, a teraz zaprzeczył im naukowiec z CDC.

Tymczasem w mediach głównego nurtu trwa blokada informacyjna dotycząca słów doktora Thompsona.

Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.