Rozwalmy partiokrację za pomocą “listy społecznej”

Opublikowano: 13.06.2015 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Rozwalmy partiokrację za pomocą “listy społecznej”

Liczba wyświetleń: 516


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Mario vel Vietnam Wawrzeńczak 13.06.2015 15:08

  dzień dobry , uwidaczniam się celowo , nie jestem żadnym szpiegiem , jestem apolityczny i prospołeczny. Będę zaponawał się z treściami , które prezentujecie . Dziękuję MAIN123

 2. ireneusz50 13.06.2015 19:18

  Samo wybieranie posłów w okręgach jednomandatowych nic nie da, te wybrane męże stanu bardzo szybko zamienia sie w kontraktowych łobuzów i będą robić własne interesy i koneksje. Jakoś Kukiz i ten paniczyk nic nie wspominają o likwidacji immunitetów by złodzieja z parlamentu mozna było rozliczyć, nie wspominają nic o cofnięciu mandatu takiemu posłowi gangsterowi. Ot, kolejna grupa drobnych złodziejaszków – marzycieli chce sie dorwać do koryta. Ten paniczyk od dawna szuka by dupę wtulić w posadkę dobrze płatną.

 3. ireneusz50 13.06.2015 19:21

  Pan Kukiz niech sie rozliczy wpierw ze śpiewania piosenek banderowcom z UPA, podczas wydłubywania oczu przez zbrodniarzy majdanu uczciwym ludziom. Ze świni lwa nie zrobi się, co najwyżej bedzie to lew salonowy.

 4. agama 18.06.2015 12:04

  co to za trolownie rodem z wp.pl? Kultury i merytoryki!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.