Rozmowy w deszczu – Janusz Korwin-Mikke

Opublikowano: 09.08.2016 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 2059

Opublikowano: 02.06.2010

Maurycy Hawranek zadaje Januszowi Korwinowi-Mikke pytania czytelników portalu Wolne Media. Co z tego wyszło? Posłuchaj!

Premiera w RWM: 23.05.2010.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Fenix 04.06.2010 08:21

    Gratuluję Maurycy za dobra robotę !Co do polityków wszelkiej maści , każdy następny wybór będzie złym wyborem , bo powtórką tego co mamy > Tu jest konieczna, i to od podstaw zmiana systemu ,nie wiem jak można długo to jeszcze ciągnąć? Wszyscy widzą ze jest żle a będzie gorzej ;ale zachowujemy się jak by nic się nie stało ? Dalej robimy dobrą minę do złej gry !

  2. goldencja 24.07.2015 08:16

    Mnie JKM wczoraj zirytował coraz mniej rozgarniętymi wpisami na facebooku o GMO, prionach i białkach zjadanych przez człowieka. Facet zupełnie nie ma pojęcia czym jest DNA, jak następuje wymiana genów pomiędzy odmiennymi gatunkami ani, że prion nie jest organizmem. Myślę, (mam nadzieję), że gdyby wiedział, to miałby zupełnie inne zdanie na temat GMO. W tym temacie też ma u mnie krechę już od wielu lat. Wczoraj medycy poczęli go uświadamiać w komentarzach pod postem, ale wątpię, by kiedykolwiek zaczął się dokształcać w tym temacie, by nie pleść bzdur i nie budować na nich swoich poglądów.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.