Rozmowy poza ciałem – Marek Wysocki – 5

Opublikowano: 21.09.2013 | Kategorie: Audycje

Marek Wysocki opowiada o przyczynach powstawania raka, podając również sprawdzone metody walki z tą nieznośną choroba. W dwuczęściowym wykładzie (dziś część pierwsza) opisuje następstwa stosowania diety, prowadzącej często do wyleczenia. Jesteśmy tym, co zjemy. Rak sam się nie robi, zbieramy całe życie toksyny. Jak się z tych trucizn uwolnić, by nie przytrafiło nam się kiedyś nieszczęście?

Autor: Zbigniew Mrugała
Produkcja: Infra
Premiera w RWM: 01.09.2013

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.