Rozmowy poza ciałem – Marek Wysocki – 5

Opublikowano: 21.09.2013 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 2524

Marek Wysocki opowiada o przyczynach powstawania raka, podając również sprawdzone metody walki z tą nieznośną choroba. W dwuczęściowym wykładzie (dziś część pierwsza) opisuje następstwa stosowania diety, prowadzącej często do wyleczenia. Jesteśmy tym, co zjemy. Rak sam się nie robi, zbieramy całe życie toksyny. Jak się z tych trucizn uwolnić, by nie przytrafiło nam się kiedyś nieszczęście?

Autor: Zbigniew Mrugała
Produkcja: Infra
Premiera w RWM: 01.09.2013


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.