Rozległe podskórne i głębokie zakrzepy krwi u „zaszczepionych”

Opublikowano: 01.12.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 8136

W wywiadzie z brazylijskim biologiem i badaczem medycznym Felipe Reitzem omówiono jego wyniki analizy żywej krwi i obrazowania termograficznego osób, którym wstrzyknięto preparat przeciwko COVID-19.

Termogram to mapa temperatury powierzchni części ciała, którą uzyskuje się za pomocą urządzenia wyczuwającego podczerwień. W ten sposób mierzy się ciepło promieniowania i podskórny przepływ krwi. Termografia została zaproponowana jako nieinwazyjny sposób wykrywania zakrzepicy żył głębokich, która składa się z zakrzepów krwi w układzie żylnym. Termografia i pletyzmografia, czyli nieinwazyjna alternatywa dla wenografii w diagnostyce zakrzepicy żył głębokich.

W tych nigdy wcześniej niepublikowanych zdjęciach osób, które otrzymały eksperymentalny zastrzyk mRNA, możemy zobaczyć rozległe nietypowe obrazowanie żył sugerujące krzepnięcie krwi zarówno w głębokim systemie żylnym, jak i powierzchownym. Osoby te są całkowicie asymptomatyczne — niczego nie czują i nie mają obrzęku.

Niedawne analizy fiolek z preparatem COVID-19 wykazały nanostruktury samoczynnie się składające. Wyniki takie napływają z całego świata. Ostatnio Mike Adams z „Natural News” zbadał skład chemiczny skrzepów krwi osób po zastrzykach, które zmarły z rozległymi samo układającymi się skrzepami krwi. Analiza wykazała, że nie jest to taki sam skład jak normalne ludzkie skrzepy krwi, ale Adams znalazł w nich również takie metale jak aluminium, cyna i sód, które przewodzą prąd elektryczny.

Poniższy materiał wideo przedstawia i omawia uzyskane wyniki badań.

Szokujące obrazy termograficzne sugerują rozległe podskórne i głębokie zakrzepy krwi u osób poddanych iniekcji preparatami COVID-19. Mikroskopia ciemnego pola uzupełnia analizę krwi tychże osób, pokazując to, co potencjalnie może być wodorotlenkiem grafenu lub nanostrukturami o innej kompozycji metali. Te przerażające odkrycia powinny zaalarmować lekarzy, aby badali osoby, które otrzymały zastrzyki modyfikujące gen, pod kątem zakrzepów krwi, nawet jeśli są one całkowicie bezobjawowe. Termografia jest nieinwazyjnym i bezpiecznym sposobem, aby to zrobić. Felipe zaobserwował to także u dwuletnich dzieci.

Ten widoczny dowód szkody powinien skłonić każdego pracownika służby zdrowia do zaprzestania podawania zastrzyków COVID-19 a każdego pacjenta do zaprzestania ich przyjmowania.

Autorstwo: dr med. Ana Maria Mihalcea (MD, PhD)
Na podstawie: NaturalNews.com, Pubmed.ncbi.nlm.nih.gov, Rumble.com
Źródło zagraniczne: Anamihalceamdphd.substack.com
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.